این مطلب ۳۵۰۰ بار خوانده شده

طرح آماربرداری مبدا - مقصد جاد ه های چهارمحال وبختياري آغاز شد

طرح آمار برداری مبدا و مقصد جاده ها به صورت همزمان با سراسر کشور در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد و تا ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
نسخه مناسب چاپ

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های چهارمحال وبختياري با اعلام اين خبر گفت: آخرین طرح آمارگیری از وضعیت حمل و نقل جاده ای كشور در سال ۸۳ انجام شده است كه این آمار و اطلاعات نیازمند بازنگری بود و با اجرای این طرح آمار و اطلاعات جدید در اين حوزه جایگزین مي شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قمر بنی هاشم (ع) به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج مدیرکل حمل و نقل و پایانه های چهارمحال وبختياري ادامه داد: در بخش تردد شماری، قرار است کلیه وسایط نقلیه شامل : تاکسی، وانت بار، مینی بوس، اتوبوس، کامیونت، ادوات کشاورزی و غيره به صورت بصری شمارش شوند واطلاعاتی نظیر وضعیت مالکیت خودرو، تمام مولفه های مربوط به شناسه وسایط نقلیه، نوع وسیله نقلیه، سرنشینان خودرو، ظرفیت باری و مسافری، سال ساخت، شماره پلاک، شماره کارت هوشمند ، نوع بارنامه و طول مدت سفر در این بخش از رانندگان دريافت شود.

وی هدف از اجراي اين طرح را سازماندهی در راستای تصمیم گیری مناسب در ارائه خدمات و ارتقای حمل و نقل عمومی در زمینه کالا، مسافر، ترانزیت دانست و گفت: ایمن سازی عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده ای، تهیه الگوی سفرهای باری، مسافری و شخصی ، برنامه ریزی و مدیریت عوامل موثر در حمل و نقل جاده اي مانند ناوگان، رانندگان، شرکت ها و تاسیسات زیربنایی و ... از ديگر اهداف اجراي اين طرح مي باشد.

شايان ذكر است: تعداد۱۸۰۰ نفر نيرو در سه شيفت بطور شبانه روز شامل عوامل اجرائي طرح اكيپ پليس، پرسشگر ،آمار گر و نظارت ۲۰نفر از كارشناسان اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان در طول طرح همكاري دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.