این مطلب ۳۹۷۶ بار خوانده شده

طرح ولایت دانشجویی در شهرکرد برگزار می شود / اعزام ۱۶۰۰ دانشجو به اردوهای جهادی در استان

مسئول بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری از برگزاری طرح ولایت دانشجویی در قالب مبانی اندیشه های حاکمیت دینی و حاکمیت اسلامی در دانشگاه شهرکرد و اعزام ۱۶۰۰ دانشجو به اردوهای جهادی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ؛ احمد راستینه گفت: بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری به منظور رشد و ارتقاء مبانی اندیشه ای دانشجویان و توانایی و مهارت آنها برنامه های منسجمی در تابستان ۹۳ را پیش بینی کرده که از اول تابستان امسال شروع شده و تا پایان این فصل ادامه دارد.

وی به برگزاری طرح ولایت دانشجویی اشاره کرد و افزود: این طرح در قالب مبانی اندیشه های حاکمیت دینی و حاکمیت اسلامی حول محورهای مولفه های سیاسی، بصیرتی و معرفتی این دوره طراحی شده و از تاریخ ۱۲ الی ۲۵ مرداد ماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.

راستینه، کارگاه های آموزشی اعم از کارگاه فرهنگ حجاب و عفاف جهت آموزش مبلغان عفاف حجاب و ارائه کتاب را از برنامه های پیش بینی شده دانست و گفت: یک دوره اردویی ۴ روزه نیز در پایان طرح تدارک دیده شده که تکمیل کننده آموزش های طرح ولایت امسال می باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان به دوره تبیین اندیشه های شهید مطهری اشاره نمود و تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی هم اکنون در حال آموزش هستند.

وی تربیت مدیران جهادی را از دیگر برنامه های فصل تابستان بسیج دانشجویی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: امسال اعزام ۱۶۰۰ نفر دانشجو به ۴ شهرستان استان در قالب گروه های جهادی خواهیم داشت که آسیب ها و مشکلات آن مناطق بررسی شده و برنامه های قابل توجهی هم برای خودسازی اعضای گروه ها و هم برای بهبود وضعیت فرهنگی مناطق محروم پیش بینی شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.