این مطلب ۱۶۲۲ بار خوانده شده
به مناسبت دهه مبارک فجر:

اختتامیه جشنواره ورزشی بسیج کارگری استان برگزار شد

مسئول سازمان بسیج کارگری استان گفت: اختتامیه این جشنواره ورزشی، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاون اجرایی سپاه استان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، مسئول سازمان بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: این جشنواره ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر ویژه کارگران بسیجی کارخانجات و شرکت ها در تاریخ های ۱۴ و ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ، در سه رشته ورزشی دارت و تنیس روی میز و طناب کشی برگزار شد که مسابقات دارت در دو بخش خواهران و برادران در روز دو شنبه ۱۴ بهمن ماه با حضور ۴۰ نفر از بسیجیان کارخانجات و شرکت ها در سالن کارگران استان برگزار گردید .

عیسی حیدری، زمان برگزاری مسابقات تنیس روی میز  را روز شنبه ۱۹ بهمن اعلام کرد و گفت: این مسابقات ویژه برادران و با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان کارخانجات و شرکت ها در سالن ورزشی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) برگزار گردید .

وی افزود: مسابقات طناب کشی در روز یکشنبه ۲۰ بهمن، با حضور ۸۰ نفر از بسیجیان کارخانجات و شرکت ها در سالن کارگران استان برگزار گردید ، که در مجموع ۱۵۰ نفر از کارگران بسیجی شرکت ها و کارخانجات استان در این جشنواره ورزشی شرکت نمودند .


مسئول بسیج کارگری استان افزود:در  آیین اختتامیه، با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و سرهنگ سعیدی معاون اجرایی سپاه استان به نفرات برتر رشته های دارت و تنیس روی میز و دو تیم برتر طناب کشی جوایز و لوح سپاس اهدا شد.

حیدری، نتایج برگزاری مسابقات و نفرات برگزیده سه رشته ورزشی این جشنواره را اینگونه اعلام کرد: در رشته دارت ویژه برادران، محسن فدایی مقام اول، حمزه نامداری مقام دوم و قاسم رحیمی و نادعلی شهبازی مشترکا مقام سوم را کسب کردند. شکیبا یداللهی، عادله عباسی و پریوش مولوی به ترتیب حایز مقامهای اول تا سوم در مسابقات دارت ویژه خواهران شدند.


در رشته ورزشی تنیس روی میز آقایان محسن فدایی، رحمان رئیسی و شهرام بهرامی نفرات برتر شدند و رشته ورزشی طناب کشی تیم شهید کاووسی از پایانه باربری ۲۶ آذر مقام اول و  تیم شهید مرادی از مجمع نمایندگان کارگری مقام دوم را کسب کردند.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.