این مطلب ۴۰۲۱ بار خوانده شده

اقدام فوری سازمان های بین المللی در راستای احیای ارزش های انسانی مردم فلسطین ، ضروری است

سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با صدور اطلاعیه، روز جهانی قدس را گرامی داشته و جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه را محکوم کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)،  اطلاعیه سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام به مناسبت روز جهانی قدس، به شرح ذیل منتشر شد:

سيعلم الذين ظلمو اي منقلب ينغلبون ((و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودي حواهند دانست به چه كيفر گاهي باز مي گردند. سوره شعراء آيه ۲۲۷))                                                              

من روز قدس را روز اسلام و رسول اكرم (ص) مي دانم ((صحيفه امام ج ۹ ص ۲۷۷))              

حملات و تجاوزات وحشيانه رژيم اشغالگر قدس به باريكه غزه و منطق كرانه باختري در حالي تداوم مي يابد كه نهادهاي بين اللملي مسئوول تاكنون از هرگونه عمل بازدارنده سر برتافته اند و اين برخورد سبب شده است فاجعه جنايات جديد رژيم صهيونيستي در آستانه برگزاري روز جهاني قدس بيش از بيش گسترش يافته و منجر به شهادت بيش از ۶۰۰تن و هزاران زخمی، تخريب زير ساخت ها ، مساجد و منازل فلسطينيان گردد.

 بر همين اساس، شایسته است ضمن اجراي اقدامات فوري و بين اللملي با هدف مجازات اين رژيم به عنوان جنايتكار جنگي و اتخاذ تدابير قاطعانه و بازدارنده دائمي از تداوم تجاوزات اين رژيم به فلسطين اشغالي صورت گيرد. عمق فاجعه به قدري گسترده است كه رژيم صهيونيستي در حملات ناجوانمردانه خود به باريكه غزه با هدف قرار دادن زنان و كودكان بي گناه، ربودن افراد از منازل، استفاده از كشنده ترين سلاح ها عليه ساكنان بي دفاع و ديگر اعمال منافي اصول انساني كه به هيچ وچه مطابق با كرامت و اصول انساني، حقوقي و موازين پذيرفته شده بين اللملي نيست فرو گذار نكرده است.

جامعه ورزشي استان چهارمحال و بختیاری ضمن محكوم کردن جنايات اخير در غزه، با يادآوري مجدد حدود مرزهاي كشور فلسطين که از بحر تا نهر مي باشد، خواستار اقدامات زير مي باشيم:

اقدام فوري سازمان هاي بين المللي مرتبط با جوامع بشري همچون سازمان ملل متحد، شوراي امنيت، سازمان كنفراس اسلامي و ... در راستاي احياي ارزش هاي انساني و حقوق حقه بشري بدون در نظر گرفتن سلايق و منافع كشورها .                                         

برخورد جدي سازمانهاي بين المللي و حقوق بشري با جنايات اخير رژيم صهيونيستي و معرفي اين رژيم به عنوان(( يك تروريسم دولتي و جنايتكار جنگي )).  

در پايان جامعه ورزشي  استان چهارمحال و بختیاری ضمن شركت در راهپيمائي روز قدس مورخه ۳/۵/۹۳ و اعلام همبستگي با مردم مظلوم فلسطين وبيان ا نزجار و نفرت خود از اين رژيم ساختگي و جعلي از ملت مظلوم فلسطين دفاع خواهيم كرد و اگر زماني نياز باشد با فرمان امام خامنه اي ((مد الظه العالي )) كفن‏پوش تا آزادي قدس شريف به مبارزه ادامه خواهيم كرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.