این مطلب ۲۱۱۷ بار خوانده شده

صدای عزت طلبی مردم ایران در روز ۱۳ آبان بلند تر و رساتر از سال های گذشته

همزمان با فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان سازمان بسیج ورزشکاران و جامعه ورزشکارن بسيجي استان چهارمحال و بختیاری بیانیه ای صادر کرد.
نسخه مناسب چاپ

درابتدای این بیانیه با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که فرمودند: همواره باید این موضوع درحافظه تاریخی ملت ایران بماند که آمریکا هیچ گاه به دنبال روابط عادی با کشورها نیست بلکه خواهان روابطی از نوع ارباب - رعیتی و غارت منافع ملت ها است. به اهمیت این روز تاریخی ومهم پرداخته وبیان داشت:روز ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل ‌گیری انقلاب اسلامی و شکست توطئه‌های آمریکا به عنوان نماد واقعی امپریالیسم نقش اساسی داشتند. تبعید حضرت امام خمینی(ره)(۱۳ آبان ۱۳۴۳) از یک سو و اعتراض گسترده دانش‌آموزان به دخالت‌های آمریکا در امور داخلی(۱۳ آبان ۱۳۵۷) از دیگر سو، شرایط را برای اوج‌گیری انقلاب و نیز تسریع سرنگونی رژیم شاهنشاهی فراهم نمود. همزمان با این تحولات، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و رهبری (۱۳ آبان ۱۳۵۸) ابعاد جدیدی از مبارزه مردم ایران با آمریکا را رقم زد به طوری که نمایندگان مجلس شورای اسلامی این روز را به روز "ملی مبارزه با استکبار" نامگذاری کردند.

درادامه با اشاره به فرارسیدن ایام محرم وهمزمانی آن با حماسه عاشورا دراین تقارن به دنیا نشان می دهیم ایرانی در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا گذارد. مقاومت و ايستادگي در برابر نظام سلطه و تفکر استکباري، راهبردي است که ملت ايران با الهام از آموزه‌هاي جاودان ‌امام راحل ‌(ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) آموخته است و در اين راستا، ضمن رصد هوشمندانه رويکرد‌ها و رفتارهاي آمريکا و ديگر دشمنان خود، تا هنگامي که ماهيت استکباري و ظالمانه حاکمان کاخ سفيد تغيير نکرده و آنان به پذيرش حقيقت انقلاب اسلامي و رعايت حقوق کشور و جبران جنايات بي شمار تاريخي آنها عليه خود اطمينان و اعتماد پيدا نکنند، همچنان دشمن شماره يک ايران اسلامي به شمار رفته و پيشتازي خود را در مصاف با مستکبران و زورگويان حفظ خواهند کرد.

درپایان خطاب به سردمداران کفر وظلم جهانی آورده است: مستکبرین ودست نشانده های مغفول داخلی شان بدانند که جامعه ورزشکاران همگام با ملت غیور ایران با حضور در راهپیمایی پر برکت ۱۳آبان یک بار دیگر حربه ای آنها را در سلب روحیه استکبار ستیزی ملت ایران خنثی خواهند کرد.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.