این مطلب ۱۸۴۷ بار خوانده شده

نگذارید این انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان بیفتد.

بیانیه جامعه ورزشکاران استان چهارمحال و بختیاری در حمایت از اقدام قانوني شورای محترم نگهبان
نسخه مناسب چاپ

باسمه تعالی

نگذارید این انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان بیفتد. حضرت امام خمینی (ره)

درود خدا بر امام همیشه زنده ی ، بزرگ انقلابِ اسلامی ، حضرت روح الله  (رضوان الله تعالی علیه) که حُرم نفسهای قدسی‌اش، همواره حیات بخشبوده و رهگشا، امامی که امتش را، از آغازین روزهای نهضت مقدس جمهوری اسلامی از پیچ و خم‌های بسیار و ناهمواری‌های گوناگون ، و از گردنه‌هایسخت و طاقت فرسا، عبور داده و پیش برده تا به امروزکه به تعبیر (امام خامنه ای عزیز مد ظله العالی) درحال گذر و گذار از پیچ بزرگ تاریخ ایران و جهان هستیم.

امروز که دنیای استکبار، به درستی دریافته که اوضاع جهان در حال تغییرو دگرگونی‌های اساسی است، و بیشتر آنکه می‌داند سلسله جنبان خیزش ملتها و قلب طپنده‌ی نهضت بیداری اسلامی در جهان، جمهوری اسلامی ایران است و تنها راه نجات از مهلک‌ی سقوطِ خود را در مقابله‌ی با نظام اسلامی ایران و از کار انداختن این «قلب انقلابی» جهان معاصر می‌داند.

دشمن این بار و در آستانه انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری با همه توان به مصافِ فرزندان انقلابی حضرت روح الله آمده است و امیدوارانه چشمِ طمع به صحنه انتخابات دوخته است تا بلکه روزنی برای نفوذ و شیطنت بیابد. در اینکه چرا یأس دشمن به امید بدل شده بی‌تردید ریشه در طمع بسیاری دارد که به عملکرد برخی از داوطلبین اتخابات بسته است.

و البته این بار نوبت اعضای محترم شورای نگهبان و بدنبال آن هوشیاری و حمایت آحاد مختلف مردم انقلابی ایران است که امیدهای واهی دشمنان را بر باد دهند و بنا به فرموده ولی امرمسلمین : شورای نگهبان موظف است از ورود ناخالصی‌ها به ارکان نظام جلوگیری کند.

اینک با اعلام نظر شورای محترم نگهبان، انتظار می‌رود نامزدهای انتخاباتی که به هر دلیلی احراز صلاحیت نشده‌اند، حرمت نهادهای قانونی کشور و نظام را رعایت کرده و به رأی و نظر شورای نگهبانِ برخواسته از قانون اساسی تمکین کرده و ضمن احترام گذاشتن به نظر این شورا، تلاش خود را در جهت بالابردن نشاط و شادابی در فضای انتخابات و مشارکت حداکثری مردم برای انتخاب اصلح واقعی از میان جمع معرفی شده از سوی شورای نگهبان متمرکز نمایند و موجب مصونیت کشور و کاهش طمع بیگانگان برای دست اندازی و خباثت شوند.

افرادی هم که واجد شرایط تشخیص داده شده و به حکم نظر قانونی شورای نگهبان، وارد فضای رسمی رقابت برای کسب اعتماد ملت و نشستن بر کرسی ریاست جمهوری در ۴سال آینده می‌شوند، باید قانون را نصب‌العین قرار داده و چارچوب قانون را ملاک اختیارات رئیس‌جمهور قراردهند بدانند که آینده‌های عمر پربرکت این انقلاب متأثر از حرکت انتخاباتی ایشان خواهد شد و بدانند که اگر خالصانه و برای رضای خدا عمل کنند چه رئیس‌جمهور بشوند و چه نشوند، مأجور خواهند بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.