این مطلب ۲۱۵ بار خوانده شده
رییس سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور:

رییس سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور:

رییس سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور گفت: ترویج تفکر و روحیه بسیجی در بین ورزشکاران و همچنین اعتلای اخلاق در میادین ورزشی از اهداف این سازمان است که در همین راستا تلاش های بسیاری صورت گرفته است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) به نقل از خبرگزاری بسیج،حمید عابدی در جمع فعالان سازمان بسیج ورزشکاران استان قم که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزارشد، اظهار داشت: به دلیل خلاهای که در عرصه ورزش وجود دارد، بسیج می تواند کامل کننده پیکره ورزش باشد.

وی با بیان اینکه بسیج از سال ۸۱ وارد عرصه ورزش شد، تصریح کرد: از آنجایی که در جامعه ورزشی توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی کم رنگ شده بود، بسیج به منظور ترویج تفکر و روحیه بسیجی در میان ورزشکاران وارد عرصه شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز در خصوص ضرورت ترویج تفکر بسیج در بین ورزشکاران اظهار داشت: ورزش اساسا خود بخشی از فرهنگ می باشد و در آموزه های دینی ما نقش مهمی را ایفا می کند.

وی با بیان اینکه انگیزه کسب مدال در بین ورزشکاران به تنهایی یک نوع آفت به حساب می آید، اظهار داشت: با تلاش و مجاهدت اعضای بسیج ورزشکاران باید شاهد اخلاق مداری در میادین ورزشی باشیم.

عباس جهان بین افزود: امروز مسئولین هیئت های مختلف ورزشی با اعتقاد به روحیه بسیجی وارد عرصه ورزش می شوند زیرا که کسب افتخارات برای ورزش استان بدون داشتن روحیه ایثار و از خود گذشتی میسر نیست.

وی با بیان اینکه امسال جریمه های اخلاقی تیم ها کاهش چشم گیری داشته است و این نشانه اقدامات فرهنگی است، اظهار داشت: عرصه را برای فعالیت دلالان در ورزش تنگ کرده ایم و این خود اقدامی مهم در راستای مبارزه با معضلات ورزشی است.

گفتنی است در این جلسه حجت الاسلام سیدقاسم هاشم پور مسئول آموزش طرح صالحین سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور و داوود هاشمی مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان قم نیز حضور داشتند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.