این مطلب ۱۲۰ بار خوانده شده

روز قدس، روز تحقق آرمان قدس و روز سعی، صفا و مروه امت روزه دار است

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال وبختیاری به مناسبت روز جهانی قدس، با صدور اطلاعیه از مردم ولایتمدار استان برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس دعوت کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ؛ اطلاعیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان به مناسبت روز قدس، اینگونه انتشار یافت:

روز جهاني قدس، ميراث ماندگار و تاریخی خمینی کبیر(ره) است که در کسوت رهبری آگاه و پرهیزکار، این روز را برای بیداری امت اسلام تعیین فرمودند؛ در این روز، جسم و روح نژادپرستان ترورپیشه صهیونیست به لرزه درمیاید؛ روز قدس است که رژیم غاصب صهیونیستی اتحاد و انسجام مسلمین را به نظاره می نشیند و از این اتحاد به هول و هراس فرو می افتد.

کشتار بی‌رحمانه کودکان، زنان و مردان غزه توسط رژیم ددمنش صهیونیستی در ماه ضیافت الهی که از یک سو مورد حمایت آمریکا و هم پیمانان غربی‌اش و از سوی دیگر با بی‌تفاوتی تأسف بار کشورهای اسلامی همراه گردید، واقعیت تلخ تاریخ خونبار سرزمین مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشته است. روز قدس، روز سعی و صفا و مروه روزه دارانی است که میهمانان ارجمند خدایند و در این میهمانی، به وظیفه انسانی و شرعی خود برای آرمان قدس عزیز نیز جامه عمل می پوشانند وتقارن این روز با ایام لیالی قدر قطعا بر قدر و ارزش این روز افزوده است.

با این همه ، موضوع تنها ستم پیشگی این غده سرطانی در اراضی اشغالی نیست .آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی که بعد از سال‌ها سرمایه‌گذاری با کمک همپیمانان منطقه‌ای خود در سوریه به نتیجه‌ای نرسیده‌اند و طعم شکست را چشیده‌اند در یک طراحی شیطانی بحران دیگری را به کشور اسلامی و همسایه سوریه یعنی عراق تحمیل نموده‌اند تا همچنان جهان اسلام در آتش جنگ و خونریزی و درگیری‌های داخلی دست و پا بزند  وشمشیرکشی اسلام امریکایی بر اسلام ناب محمدی (ص)تحقق یابد و این ظرفیت عظیم به جای تقابل با رژیم غاصب صهیونیستی، امنیتی برای این رژیم جعلی ایجاد کند تا با وحشیانه‌ترین شیوه،مسلمانان مظلوم غزه را در ماه مبارک رمضان به خاک و خون بکشد.

متخصصین، مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری ضمن بيعت مجدد با آرمان هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) که فرمودند: « قدس متعلق به مسلمین است» و نیز لبیک به مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مدظله )که تاکید فرمودند: «روز قدس از برجسته ترین یادگارهای امام راحل عظیم الشأن است در حمایت از مظلومیت و اعلام و انزجار از سلطه طلبی و خونخواری استکباراست.» در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند تا به جهان و جهانیان بفهمانند که قبله ی نخست مسلمین هرگز در چنگال پلید جور و ستم باقی نمی ماند. و بدون شک کشتار مردم مسلمان غزه و سایر جنگ افروزیها، سرعت سقوط رژیم پوشالی صهیونیستی را سرعت خواهد داد.

 در پایان سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی استان با بزرگداشت این روز بزرگ از تک تک آحاد مردم دعوت می کند تا با تجمع و راهپیمایی در این روز بار دیگر سیلی محکمی بر دهان استکبار جهانی و ایادی مزدور ایشان بزنند و با خلق حماسه ای دیگر وحدت و اتحاد یکپارچه مسلمانان را به رخ یاوه گویان و ددمنشان پلیدی چون آمریکا، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی بکشند و با حضور باشکوه در راهپیمایی روزجهانی قدس مظلومیت مردم مقاوم فلسطین را به منصه ظهور برسانند تا تاریخ رفتار سبوعانه رژیم غاصب صهیونیست را در حافظه خود ثبت نمایند و نفرت دائمی را با خود به همراه داشته باشد.

 بی شک حضور حماسی و گسترده مردم متعهد ایران اسلامی درکنار تمامی مسلمانان جهان باعث خشنودی امام زمان (عج) و موفقیت و پیروزی مقاومت در فلسطین اشغالی وغزه قهرمان خواهد بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.