این مطلب ۳۸ بار خوانده شده

فراخوان جذب سازمان بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری از علاقه مندان به عضویت در این سازمان دعوت به همکاری کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ مسئول سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری با تبریک هفته مبارک بسیج، به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در اهمیت کار کشاورزی گفت: دركاركشاورزي بايد جهادي حركت نمود.

علیرضا رحیمی، افزود: این سازمان با رويكرد ارزشي‌، علمي و تخصصي و اثرگذار، داراي تعامل سازنده با مراكز علمي و مؤسسات پژوهشي و دستگاه هاي اجرائي و مجامع مهندسي مي باشد.

وی، ادامه داد: سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی قصد دارد تا با برگزاري نشست هاي علمي و كارگروه‏ها و كلاس هاي آموزشي و ايجاد هسته هاي علمي و مراكز مشاوره تخصصي و نيز كارگروه‏هاي كشاورزي از توان جامعه  مهندسين بسیجی كشاورزي و منابع طبيعي و با الگوگيري از طرح هاي موفق كشاورزي نقش موثري را در افزايش توليد در واحد سطح ايفا نمايد.

رحیمی، گفت: دركشور ما با وجود آب و زمين كافي و توان توليد غذا براي بيش از ۲۰۰ ميليون نفر، متاسفانه بدليل بهره‏وري ضعیف و نيز پایین بودن دانش كشاورزي هنوز از تامين غذا براي كمتر از ۸۰ ميليون نفر جمعيت ناتوانيم و با وجود تحريم ها همچنان براي تامين مواد غذايي، وابسته به واردات سهم سنگيني از مواد غذايي اساسي هستيم.

مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان یادآور شد: سازمان بسيج مستضعفين كشور همچون جنگ  ۸ ساله كه با ورود در آن عرصه  و كمك به نيروهاي مسلح توانست نقش بسزايي را ايفا كند، اين بار نيز اميدوار است كه درعرصه جنگ اقتصادي، بتواند در ارتقاء جهشي سطح علمي و توليدات كشاورزي نقش جدي را ايفا نمايد.

وی در پایان از دانشجويان درحال تحصيل در ترم‏هاي پاياني و فارغ التحصيلان رشته هاي كشاورزي و منابع طبيعي برای عضویت در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری دعوت بعمل آورد.

 گفتنی است: علاقه مندان به عضویت در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان می توانند به آدرس؛ شهركرد، بلوار شريعتي،میدان بسیج، جنب سپاه ناحيه شهرکرد، (دفتر سابق امام جمعه)، بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۲۱۹۲۵۵۲ - ۰۳۸۱ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام /

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.