این مطلب ۱۴۵۷ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور:

نظام استکباری در حال فروپاشی است/ تعامل بسیج فرهنگیان با آموزش و پرورش بسیار خوب است

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری از تعامل بسیار خوب این سازمان با مجموعه وزراتخانه آموزش و پرورش خبر داد و گفت: جشنواره علمی پژوهشی را با همکاری یکدیگر در بهمن ماه اجرا می کنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ دکتر شعبانعلی رمضانیان، در سفر به شهرکرد ضمن حضور در جلسه شورای عالی فرهنگیان استان، هدف از سفر به استان چهارمحال و بختیاری را شرکت در جلسه مربیان صالحین بسیج فرهنگیان و سرکشی از مجموعه مدیریتی و مسئولیتی سازمان بسیج فرهنگیان و هم اندیشی برای اجرای بهتر برنامه های سازمان بسیج فرهنگیان عنوان کرد.

دکتر رمضانیان، با اشاره به اهمیت سبک زندگی اسلامی در جامعه و نقش فرهنگیان در ترویج الگوهای اسلامی در اجتماع گفت: سبک زندگی یعنی زندگی ما در قالب فکری از اسلام و تفکر و فرهنگ بسیجی سرچشمه بگیرد و در رفتار ما نیز ظهور و بروز پیدا کند.

وی، افزود: سبک زندگی اسلامی یکی از اجزاء فرهنگ و تفکر اسلامی است و برای رسیدن به این مقصود، سازمان بسیج فرهنگیان بخشی از فعالیت های خود را به تعمیق بینش اسلامی اختصاص داده است.

رئیس بسیج فرهنگیان کشور، قشر فرهنگی جامعه را از برخوردارترین اقشار در زمینه های استعداد لازم برای کار فرهنگی دانست و گفت: برگزاری جلسات حلقه های صالحین فرهنگیان برای استفاده بیشتر از این استعدادها و ظرفیت ها در زمینه کارهای فرهنگی و نظری است.

دکتر رمضانیان، عرصه فعالیت فرهنگیان را به دو بخش فضای حقیقی و فضای مجازی تقسیم کرد و اظهار داشت:‌عرصه فعالیت فرهنگی به فضای حقیقی خلاصه نمی شود؛ بلکه باید فضای مجازی را نیز به خدمت بگیریم و با شناخت آسیب ها و تولید محتوا و متن در این عرصه نیز حضور فعال داشته باشیم.

وی، خارج کردن فضای مجازی بعنوان ابزار دشمن از دست آن را ضروری دانست و گفت: جنس برنامه های ما بیشتر در دو بخش شناخت آسیب ها و درک اقتضائات زمان و تولید متن و محتوا برای فراهم کردن زیرساخت حضور همه جانبه جوانان و نوجوانان ارزشی در فضای مجازی مربوط می شود .

رئیس بسیج فرهنگیان کشور، در اعلام خبر خوش برای فرهنگیان گفت: خبر خوش اینکه نظام استکباری در حال فروپاشی است و در این شرایط حساس و بسیار ظریف، رسالت فرهنگیان بعنوان قشر اثرگذار جامعه بسیار مهم است و باید شاکر خدا باشیم که می توانیم نقش بیشتری در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشیم.

وی، از تعامل بسیار خوب سازمان بسیج فرهنگیان با مجموعه وزارتخانه آموزش و پرورش و شخص وزیر و معاونین ایشان خبر داد و گفت: جشنواره علمی پژوهشی را با همکاری یکدیگر در بهمن ماه سال جاری اجرا خواهیم کرد که محورهای آن به استانها اعلام شده است.

دکتر رمضانیان، امر تعلیم و تربیت را یک موضوع تخصصی دانست و گفت: فرهنگیان بسیجی در بازتدوین کتابهای درسی به آموزش و پرورش کمک می کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.