این مطلب ۴۰۳۹ بار خوانده شده
بیانیه بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری:

خبرنگاران روح امید و بالندگی را در جامعه می دمدند

سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری با صدور بیانیه، فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و حضور فعال و مؤثر خبرنگاران را تأمین کننده بخش مهم از فرآیند منافع و مصالح عمومی عنوان کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ؛ در این بیانیه آمده است: خبرنگاران با حضوری فعال و موثر در جامعه، بخش مهم از فرآیند منافع و مصالح عمومی را تامین کرده اند.

 ۱۷ مرداد ماه، سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا همه نگاه ها و افکار متوجه قشری فرهیخته و پرشور و فعال یعنی اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی و در کلام روشن تر خبرنگاران شود.

این بیانیه، می افزاید: بی شک خبرنگاران با انعکاس به موقع و صحیح اخبار در جامعه نقش بسیار مهمی در ارتقاء آگاهی های خبری که امروزه از ضروری ترین آگاهی ها به شمار می رود ایفا می کنند . در حقیقت خبرنگاران با حضوری فعال و موثر در جامعه، بخش مهم از فرآیند منافع و مصالح عمومی را تامین کرده و در عرصه نبرد رسانه ای امروز که بخش مهمی از جنگ نرم به شمار می رود وظیفه ای مانند سربازان و افسران فداکار را در خط مقدم این رویارویی فرهنگی به دوش می کشند.

در ادامه این بیانیه آمده است: سازمان بسیج رسانه با گرامیداشت نام و یاد شهید سرافراز محمود صارمی ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفته و قدردانی و سپاس از تلاش سازنده و فرهنگی این قشر متعهد را امری لازم و ضروری می دانند. شک نباید کرد که در میدان دفاع همه جانبه و هوشمندانه کنونی ارزش های والا و مترقی اسلامی در برابر طوفان تهاجمات فرهنگی دشمن جامعه خبری و خصوصا خبرنگاران کوشا و ولائی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در خط مقدم مبارزه ای نفس گیر با شبیخون فرهنگی و رسانه ای استکبار جهانی خصوصا شیطان بزرگ آمریکا جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی هستند.

در بند پایانی این بیانیه آمده است: بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری همه مسئولان و متولیان فرهنگی جامعه را به تقدیر و سپاسگذاری از این سربازان فرهنگی نظام فرا خوانده و ایجاد زمینه مناسب تر فعالیت و ادای حقوق مادی و معنوی خبرنگاران را وظیفه ای بر دوش آنها می داند. به یقین جامعه رسانه ای و خبرنگاران سخت کوش این نظام مقدس با تعهد کامل و پایبندی آگاهانه و خالصانه به فرمایشات مقام معظم رهبری همواره روح امید و بالندگی را در آحاد جامعه خواهند دمید و در ستیز و رویارویی سرنوشت ساز با ترفندهای مزدورانه رسانه های استکبار جهانی همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پیروز نهایی و سرافراز این میدان خواهند بود.

گفتنی است: سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری آمادگی دارد  از کلیه عزیزان اصحاب رسانه در جهت ایجاد حس مشترک و هویت جمعی بین اصحاب رسانه برای پیگیری ارزش های انقلاب اسلامی و تحقق بخشیدن به بسیج دهها میلیونی عضوگیری کند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.