این مطلب ۲۱۵۹ بار خوانده شده
معاون اجرایی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام :

رسانه ها برخی مواقع از ابزار جنگی، بُرّنده تر عمل کرده اند

سرهنگ پاسدار عبدالمحمد سعیدی در همایش بزرگداشت روز بسیج رسانه در شهرکرد گفت: رسانه وسیله‏ ای است که در برخی موارد از ابزار جنگی نیز بُرّنده تر عمل کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ معاون اجرایی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، رسانه وقتی با عنصر بسیج آمیخته می شود بار مسئولیتی بیشتری به خود می گیرد و رسالت مافوق رسانه را پیدا می کند.

سرهنگ پاسدار عبدالمحمد سعیدی افزود: فرهنگ بسیج یعنی اینکه رسانه ها بتوانند بصیرت افزایی و دشمن شناسی بالایی داشته باشند و این  آگاهی و بصیرت را به جامعه منتقل کنند.

وی، با اشاره به حضور گسترده رسانه ها در دنیا و تمام نقاط جهان ، رمز موفقیت هر جامعه و دولتی را وابسته به ایفای نقش رسانه ها دانست.

سعیدی، اهداف بسیج رسانه را کمک به اجرای هر چه بهتر برنامه های دولت عنوان کرد و اظهار داشت: حضور پررنگ جامعه بسیج رسانه در اطلاع رسانی شفاف دولت می تواند، نقش مهمی در انعکاس برنامه های دولت داشته باشد.

در این روز از خبرگزاری ایرنا، روزنامه حمایت،  پایگاه اطلاع رسانی جهانبین نیوز، خبرگزاری فارس ، بام ایران و هفته نامه امین بختیاری با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام /

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.