این مطلب ۴۷۰۰ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج خبر داد

افزایش ۲۳ درصدی حضور مردم با خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: حضور مردم با خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی خوزستان، ۲۳ درصد افزایش داشته است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)به نقل از بسیج؛ یعقوب سلیمانی اظهار کرد: براساس آمارگیری انجام شده، حضور مردم با خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی خوزستان ۲۳ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه راهیان نور حرکتی مردمی‌ است، خاطرنشان کرد: مردم باید حضور و مشارکت داشته باشند و برنامه‌ها را مدیریت و اداره کنند.

*حضور خودجوش مردم در مناطق عملیاتی

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری تصریح کرد: همان طور که مردم برای سفر به عتبات عالیات، مشهد و قم بار سفر می‌بندند؛ باید طوری برنامه ریزی کرد که چنین اتفاقی نیز در راهیان نور بیفتد.

وی اضافه کرد: چند سالی است برنامه‌ها به این سمت سوق داده شده است که اعزام‌ سازماندهی شده را محدود کنیم و بسترسازی مناسبی صورت گیرد تا مردم به صورت خودجوش در مناطق عملیاتی دفاع مقدس حضور یابند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: اگر به مقر اسکان زائران در پادگان‌هایی که رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس حضور داشته‌اند، گذری داشته باشید، حضور خانواده‌ها را بسیار پرشور خواهید یافت.

*باز بودن درب پادگان‌ها و اردوگاه‌ها به روی خانواده‌ها

به گفته وی، سال گذشته و امسال تأکید شده که درب پادگان‌ها و اردوگاه‌ها به روی خانواده‌ها باز باشد تا بتوانند در این اماکن اسکان پیدا کنند.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج ادامه داد: آنچه که برای اولین‌بار در اردوگاه شهید باکری مشاهده کردم، سیل خودروهای شخصی بود که برای زیارت مشهد شهیدان به خوزستان آمده بودند، در اردوگاه شهید زین‌الدین، اردوگاه ثامن خراسان رضوی، اردوگاه شهید مسعودیان، پادگان شهید حبیب‌الهی و پادگان شهید محلاتی نیز همین طور است.

*آغاز حضور مردم مناطق عملیاتی و یادمان‌های دفاع مقدس 

وی گفت: براساس آمارگیری صورت گرفته تا چهارم فروردین‌ماه امسال حضور خودروهای شخصی ۲۳ درصد افزایش یافته که دلیلش بسترسازی‌هایی بوده که انجام شده است.

سلیمانی در ادامه به بیان روزهای حضور پرشور مردم در مناطق عملیاتی و یادمان‌های دفاع مقدس پرداخت و اذعان داشت: از ۲۹ اسفندماه سیل حضور مردم آغاز می‌شود که تا ۱۳ فروردین ادامه دارد.

به گفته مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با توجه به تقارن ایام فاطمیه با تعطیلات نوروزی، سفرها در این روزها نیز به سمت مناطق عملیاتی بیشتر شده است که باید به این نکته توجه شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.