این مطلب ۳۸۷۲ بار خوانده شده

همراهی طلاب و علما با کاروان های راهیان نور

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) از همراهی علما و طلاب با کاروان های راهیان نور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ حجت الاسلام کریم سرافراز با اشاره به نقش علما و طلاب در حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام اظهار داشت: در سالهای دفاع مقدس علما و طلاب علوم دینی در جای جای جبهه ها حضور پر رنگ و معنوی داشتند.
وی ادامه داد: در قرار گاه ها به هنگام اعلام رمز عملیات ها؛ اساتید و مجتهدین والا مقام ایران اسلامی حضور داشتند و پس از دعا و مناجات و توسل به اهل بیت علیهم السلام، فرماندهان رمز عملیات را اعلام می کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ادامه داد: به هنگام اجرای عملیات ها نیز بسیاری از طلاب و علما لباس رزم پوشیده، عمامه به سر گذاشته و پیشاپیش رزمندگان به قلب دشمنان اسلام می تاختند.
وی افزود: علما همیشه در طول تاریخ بهترین پشتوانه های معنوی مردم بودند و در زمان دفاع مقدس نیز در سنگر ها ، خطوط مقدم ، قرارگاه ها و سایر مقرهای رزمندگان، رسالت بزرگ معنویت افزایی بر عهده داشتند.
حجت الاسلام سرافراز ادامه داد: برای ایجاد فضای معنوی ، همچنین بازگو کردن حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام، با هر اتوبوسی از کاروان های راهیان نور یکی از علما حضور دارند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) افزود: علما ضمن برپایی نمازهای جماعت به بیان احکام ، ایراد سخن و بصیرت افزایی بین زائرین سرزمین نور می پردازند.
وی گفت: در طول اعزام کاروان ها راهیان نور از استان چهارمحال و بختیاری ، بیش از ۴۰۰ نفر از علما زائرین مناطق عملیاتی سالهای دفاع مقدس را همراهی می کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ادامه داد: یک کاروان ویژه بازدید روحانیون استان از سرزمین نور نیز در نظر گرفته شده است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.