این مطلب ۴۷ بار خوانده شده

تأمین جهیزیه و دو دستگاه صندلی چرخ دار برای نیازمندان فلارد

گروه جهادی شهید خرازی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری در یک اقدام خداپسندانه، موفق به تهیه جهیزیه و دو دستگاه ویلچیر برای خانواده های نیازمند فلاردی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهيد خرازی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری گفت: گروه جهادی این حوزه، موفق به تهيه جهزيه و دو دستگاه صندلی چرخ دار برای دختر و دو پسرفلج يک خانواده مستمند در منطقه پشت کوه فلارد شد.

احمد عباسيان، افزود: : پس از اعزام گروه گروه جهادی شهيد خرازی به روستاهای منطقه پشت کوه فلارد لردگان در تابستان ۹۲، خانوده ای که صاحب دو پسرفلج بود، شناسایی شد، که از محل مساعدت مالی اعضای گروه يک دستگاه صندلی چرخ دار، همان تابستان برای يکی از پسران فلج خريداری شد.

وی ادامه داد: در اعزام بعدی اين گروه در نوروز ۹۳ به منطقه پشت کوه فلارد از محل مساعدت برخی از اعضای گروه مجدداً يک دستگاه صندلی چرخ دار برای پسر دوم خريداری و به خانواده اش تحويل داده شد .

عباسيان در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از نوروز ۹۳ نیز اين گروه با همکاری روحانی گروه از محل جمع آوری کمکهای خيرين در مساجد وهیئت های مذهبی شهرکرد موفق به تهيه جهیزیه شامل؛ يخچال، ماشين لباسشويی و مقداری لوازم مورد نيا ز زندگی برای دختر خانواده شدند که در آستانه ازدواج قرار دارد.

گفتنی است: گروه جهادی شهید خرازی در اعزام تابستانه امسال خود(روز پنج شنبه ۱۶مرداد)، جهیزیه خریداری شده را نیز برای تحویل به خانواده نیازمند ارسال کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.