این مطلب ۲۰۳۴ بار خوانده شده

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در محکومیت حمله رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه

ما دانشجویان استان چهارمحال و بختیاری نیز به نوبه خود ضمن محکومیت اقدامات وحشیانه و تجاوزگرانه رژیم منحوس صهیونیستی آمادگی خود را برای مبارزه بی امان با این رژیم غاصب در تمام عرصه های فرهنگی، سیاسی و حتی نظامی اعلام می داریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرنگار منطقه آزاد در این بیانیه آمده است: تجاوز رژیم کودک کش صهیونیستی به باریکه غزه در حالی است که حاصل این نه روز تجاوز شهادت بیش از ۱۸۰ فلسطینی و مجروح شدن صدها نفر دیگر از مردم فلسطین بوده است. اسف بارتر آنکه اکثر کشته شدگان کودکان و زنان بوده اند اما در خصوص چرایی و تحلیل حمله رژیم صهیونیستی به غزه در این برهه زمانی و نیز مسائل جاری در سطح منطقه نظیر بحران عراق، سکوت جامعه جهانی و اتحادیه عرب و … نکات قابل توجهی وجود دارد که به آن اشاره می گردد:

۱.حوادث چهار سال اخیر خاورمیانه، همگی تکه های یک پازل هستند که توسط سرویس های اطلاعاتی غربی به همراهی رژیم صهیونیستی چیده شده است. ظهور تروریسم در سوریه، لبنان و سپس عراق و نیز حملات چند روز گذشته رژیم کودک کش صهیونیستی به باریکه غزه به مثابه یکی از خطوط مقدم جبهه مقاومت نشان از یک طراحی پیچیده و مزورانه برای نابودی محور مقاومت و به هم زدن نقشه خاورمیانه است.

رژیم صهیونیستی با بهانه قرار دادن کشته شدن سه شهرک نشین و نیز دست یابی به منابع گازی و نفتی کشف شده در این مناطق با توجه به تضعیف کشور سوریه بعنوان پشتیبان مقاومت، در صدد خالی کردن انبارهای تسلیحاتی و موشکی گروه های مقاومت است.

۲- صهیونیست ها در چند سال گذشته نقش اول را در پشت پرده حوادث سوریه، لبنان و نیز اتفاقات اخیر عراق (حمله داعش) داشته اند. آنها گمان می کردند، توانسته اند با مشغول کردن کشورهای اسلامی به درگیری های داخلی برای خود حاشیه امنی بسازند و در صفوف کشورهای حامی مقاومت خللی ایجاد کنند. اینکه داعش بیانیه صادر می کند و در آن عنوان می کند «ما مامور جنگ با اسرائیل نیستیم، بلکه مامور جنگ با افراد منافق و مرتد هستیم!» خود گواه همکاری و هماهنگی داعش با رژیم صهیونیستی است.

۳. سکوت مجامع جهانی و علی الخصوص اتحادیه عرب و سازمان همکاری های اسلامی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی داغ بی آبرویی و حقارت را بر پیشانی آنها خواهد چسباند. این کور دلانی که بی محابا از جنایات تروریستهای تکفیری بر علیه شیعه و سنی در کشورهایی نظیر سوریه و عراق حمایت می کنند و دائم در خصوص جنایات شیعیان و کشتار اهل سنت در این کشورها داد سخن سر می دهند، چرا در قبال کشتار مردم سنی غزه ساکت اند. آیا فلسطینیان مسلمان نیستند؟ آیا آنها سنی نیستند؟ دولت حماس شیعه است یا سنی؟ آیا امروز کسی هست که در خصوص حمایت بی قید و شرط نظامی و عملی ایرانِ شیعی از فلسطینِ سنی تردید داشته باشد؟

۴- و اما روی دیگر سخن نیز با جریانات و مسئولین داخلی است. بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب جهان در شرایط حساسی قرار گرفته است. عبور از پیچ تاریخی که رهبری به آن اشاره کردند نیازبه ایجاد وحدت و همبستگی هر چه بیشتر بین مسئولین و حتی مردم دارد. پرداختن بیش از اندازه به مسائل بی اهمیت و فرعی توسط هر جریان، حزب و گروهی که باشد خیانت بزرگی به انقلاب اسلامی و حرکت روبه رشد و بالنده آن است.

امروز اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته تا جایی که حتی فیلیپ گوردن مشاور کاخ سفید عنوان می کند «اگر اسرائیل به اشغالگری پایان ندهد واشنگتن نمی تواند سونامی بین المللی علیه اسرائیل را متوقف کند.» بحران عراق و سوریه بنا به بشارت های رهبری فروکش خواهد کرد و آنچه باقی می ماند ایرانی قدرتمند، با دامنه نفوذ گسترده تر از گذشته و نیز تولد گروه های جدید مقاومت از دل آتشی است که استکبار جهانی در بلاد اسلامی برافروخته است.

این بیانیه تاکید کرده است: امروز ملت های دنیا بیدار شده اند آنها بخوبی با اهداف و نیات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل غاصب آشنا هستند. برگزاری تجمعات گوناگون در کشورهای مختلف ، نشان از ظهور نوعی آگاهی جمعی در میان مردم دنیاست.

ما دانشجویان استان چهارمحال و بختیاری نیز به نوبه خود ضمن محکومیت اقدامات وحشیانه و تجاوزگرانه رژیم منحوس صهیونیستی آمادگی خود را برای مبارزه بی امان با این رژیم غاصب در تمام عرصه های فرهنگی، سیاسی و حتی نظامی اعلام می داریم و امید آن داریم تا با ظهور امام و مقتدایمان و تحت لوای ایشان ریشه های خبیثه این جرثومه فساد را برای همیشه از روی زمین برکنیم و زمینه را برای تحقق حکومت جهانی حضرتش فراهم آوریم. ان شا ا…

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.