این مطلب ۲۱۳۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام خبر داد:

برگزاری رزمایش پیشگیری و ایمن سازی کشور در برابر تهدیدات و اقدامات تروریستی

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، گفت: رزمایش پیشگیری و ایمن سازی کشور در برابر تهدیدات و اقدامات تروریستی با عنوان" رزمایش شهید رحمان استکی"، در مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قمر بنی هاشم (ع) به نقل ازخبرگزاری بسیج؛ سردار رضا محمدسلیمانی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف و عزت‌آفرینی های این نظام مقدس در میادین گوناگون که مایه قوت دوستان انقلاب و خار چشم دشمنان انقلاب شده است، افزود: دشمنان از کلیه توطئه های خود ناامید شده اند و سعی دارند نسبت به ناآرام کردن وضعیت عمومی کشور اقدام نمایند.

وی، ادامه داد: اقدامات تروریستی و دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله ای و استفاده از عوامل خودفروخته داخلی توسط دشمنان برای وارد نمودن فشار به نظام از نقشه های شوم استکباری در حال حاضر می باشد که هوشیاری کامل مسئولین امنیتی و نظامی و انتظامی را می طلبد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام ، تصریح کرد: رصد اوضاع امنیتی و به روز بودن نیروهای خودی متناسب با تاکتیک های دشمنان، لازمه ایمن سازی کشور در راستای مقابله با تهدیدات ضد امنیتی به شمار می رود.

وی، از برگزاری رزمایش پیشگیری و ایمن سازی کشور در برابر تهدیدات و اقدامات تروریستی با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و تعامل ادارات و دستگاه های اجرایی و محوریت مجموعه استان و مدیریت استاندار محترم و مسئولین در این حوزه خبر داد و گفت: رزمایش شهید رحمان استکی با رمز مقدس " یا محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلم )" ، روز چهارشنبه اول بهمن در منطقه عمومی رحمتیه شهرکرد برگزار می شود.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، در پایان گفت: پیش بینی تهدیدات امنیتی و رصد اوضاع امنیتی منطقه مسئولیتی خود، مقابله با محتمل ترین تهدیدات متصور، خنثی سازی اقدامات تروریستی قبل از وقوع، ایجاد اشراف اطلاعاتی در حوزه مسئولیتی، تأمین و بکارگیری فن آوری های جدید در حوزه مبارزه با تروریسم و ریشه کن کردن زمینه هرگونه اقدام تروریستی در حوزه مسئولیتی، برخی از اهداف این رزمایش می باشد.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.