این مطلب ۲۱۱۷ بار خوانده شده

معارفه رئیس سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری

با اعطای حمكی از سوی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان دانش آموزی كشور، رئیس سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرگزاری بسیج چهارمحال و بختیاری؛ معاون هماهنگی و نظارت سازمان دانش آموزی کشور با حضور در سازمان دانش آموزی چهارمحال و بختیاری  با اعطای حكمی از سوی رئیس سازمان دانش آموزی كشور، نظر علی نظری را به عنوان مدیرسازمان دانش آموزی چهارمحال و بختیاری منصوب  واز زحمات سعادت خسرویان مدیر سابق سازمان دانش آموزی استان تجلیل کرد.

معاون هماهنگی و نظارت سازمان دانش آموزی کشور در حاشیه این مراسم گفت: بزرگترین سنگر برای یک کشور آموزش و پرورش است.

صالحانی با بیان این که استان چهارمحال و بختیاری یکی از استانهای فعال کشور و به دور از هر گونه حاشیه ای است افزود: مربیان تشکیلات دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری با برنامه هائی که در اردوهای ملی داشتند ،خوش درخشیدند.

وی به آغاز ماه محرم اشاره کرد و افزود:خدا را شکر می کنیم که یک سال دیگر توانستیم از سرچشمه زلال و پربرکت عاشورا بهره مند شویم.

صالحانی تصریح کرد:عاشورا از هر جهت برای ما قابل اهمیت است و حوادث،مدیریت و تدبیری که در قبل،حین و بعد از عاشورا توسط امام حسین (ع) اتفاق افتاد گویای آن است که آن حضرت هم اعتدال را رعایت کردند وهم تدبیرداشتند و هم امیدی را برای ما زنده کردند و توانستند اسلامی که نامش از بین می رفت را برای ما زنده نگه دارند.

وی   ادامه داد:مسئولان سازمان دانش آموزی  استان نباید خودشان را جدای از معاون پرورشی بدانند.

 صالحانی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش بر چهار اصل استوار است ،آموختن برای دانش،آموختن برای به کار بستن،آموختن برای زیستن و آموختن برای با دیگران زیستن که این دو مقوله آخر همان تربیت اجتماعی است و حیات طیبه که در سند تحول نیز گفته شده بر همین دو اصل توجه داشته است.

 معاون هماهنگی و نظارت سازمان دانش آموزی کشور گفت:یکی از خلاهای موجود در آموزش و پرورش نبود تربیت اجتماعی و رشد اجتماعی است.

وی در ادامه به صحبت های رئیس جمهور کشور در خصوص اعتدال سیاسی،تدبیر اقتصادی و امید اجتماعی اشاره کرد و گفت:منبع جوشان امید اجتماعی مدرسه است و اگر بتوانیم روی دانش آموزان خوب تاثیر بگذاریم این شعار محقق خواهد شد.

صالحانی افزود: ماموریت اصلی سازمان دانش آموزی تربیت اجتماعی دانش آموزان  است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.