این مطلب ۳۵۳۳ بار خوانده شده

دانش آموزان نخبه کنکوری استان راهی اردوی نوروزی می شوند

مدیر سازمان بسیج دانش‌آموزی استان در جمع دانش آموزان نخبه و والدین آنها گفت :هدف از برگزاری این اردوی علمی جمع‌بندی دروس دانش‌آموزان چهارم دبیرستان، مشاوره تحصیلی گروهی و انفرادی و رفع اشکال دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی جهت آمادگی در کنکور سال ۹۳ است .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، ۲۰  نفر از دانش آموزان نخبه استان که در آزمونهای آیه های تمدن ترازهای کشوری خوبی کسب کرده اند از سوم تا دوازدهم فروردین در اردوی علمی آموزشی  آمادگی کنکور  در تهران شرکت می کنند.

مدیر سازمان بسیج دانش‌آموزی استان در همایش توجیهی این دانش آموزان  گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم افزاری و توجه به نخبگان و با توجه به سند چشم انداز بیست ساله نظام و دهه پیشرفت و عدالت و طراحی برنامه آیه های تمدن به منظور تحقق موارد فوق ، اردوی آمادگی نوروزی کنکور ۹۳ با حضو ر۴۰۰  نفر از دانش آموزان دختر و پسر ممتاز عضو آیه های تمدن به صورت متمرکز در ایام نوروز ، در تهران برگزار می شود.

مرادی  هدف از برگزاری این اردوی علمی جمع‌بندی دروس دانش‌آموزان چهارم دبیرستان، مشاوره تحصیلی گروهی و انفرادی و رفع اشکال دانش‌آموزان در طول سال تحصیل جهت آمادگی در کنکور سال ۹۳ برشمرد.

وی ادامه داد: این اردو  از سه مرحله تشکیل شده است که مرحله مقدماتی از ۲۳ تا ۲۸ اسفند به صورت غیرحضوری و کار در منزل برگزار می‌شود که در این مرحله برنامه مطالعاتی دقیق و کارشناسی به همراه جزوات نکته و تست در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا با آمادگی کامل وارد مرحله دوم شوند. مرحله میانی از ۳ فروردین تا ۱۲ فروردین به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود  و نهایتا مرحله پایانی۱۴ نا ۲۱ فروردین برای جمع بندی دروس  به صورت غیر حضوری برگزار می شود .

 این دوره در سه رشته ریاضی، علوم‌تجربی و انسانی و با حضور خواهران و برادران بسیجی و  به صورت مجزا برگزار می گردد و دارای  شرایط ایده‌آل و منحصر به فردی برای دانش‌آموزان به جهات مختلف است .در این دوره سعی گردیده از بهترین اساتید تراز اول کشور و بهترین مشاورین کنکور استفاده  شود.

مرادی در پایان گفت : استان چهارمحال و بختیاری با ۲۰ دانش آموز نخبه در این اردوها شرکت می کند .

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.