این مطلب ۲۰۲۲ بار خوانده شده

دومین کاروان راهیان نور شهرستان شهرکرد به مناطق عملیاتی اعزام شد

در دومین مرحله از اعزام کاروان های راهیان نور از شهرستان شهرکرد، ۲۷۰ نفر از دانش آموزان دختر ناحیه ۲ شهرستان شهرکرد و بخش لاران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ مسئول اردویی ناحیه مقاومت شهرکرد، هدف از اعزام این کاروان ها را آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهید و شهادت و زنده کردن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس دانست و گفت: طی نظر سنجی های به عمل آمده حضور دانش آموازن در مناطق عملیاتی آثار معنوی و اعتقادی بسیار  زیاد در باور های دیی و اعتقادی دانش آموزان بوجود آورده.

سرگرد پاسدار روح الله کریمی محسنات دیگر این کاروان ها را حضور راویان مجرب و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در جمع دانش آموزان عنوان کرد و گفت: در هر کاروان تعدادی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس به عنوان راوی با بیان خاطراتی از مناطق عملیاتی و توجیه عملیات های انجام گرفته، دانش آموزان را با رشادت ها و دلاوری های رزمندگان آشنا می کنند.

به گفته مسئول اردویی ناحیه مقاومت شهرکرد این اعزام به مدت ۴ روز بطول می انجامد و دانش آموزان از مناطق عملیاتی والفجر ۸ در اروند کنار، گلزار شهدای خرمشهر، یادمان شلمچه، دهلاویه و هویزه بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام /

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.