این مطلب ۶۹۶ بار خوانده شده
مسئول بسیج حقوقدانان چهارمحال و بختیاری:

حقوق بشر ابزاری در دست سیاستمداران غربی / حقوق بشری در جامعه بین الملل به معنای حقیقی وجود ندارد

مسئول بسیج حقوقدانان استان چهارمحال و بختیاری گفت: بحث حقوق بشر از دیدگاه غربی یک ابزار سیاسی جهت پیشبرد اهداف شوم خودشان است .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ محسن عبدی پور در گفتگو با خبرنگار بسیج، با اشاره به اینکه  تعریف ثابتی در جامعه بین الملل از حقوق بشر نشده است و با توجه به اینکه حقوق بشر برای جوامع انسانی حداقل های حقوق بشرها را باید رعایت کند گفت: مگر کودکان غزه از حقوق بشری که خودشان تعریف می کنند باید محروم باشند؟ آیا آنان حق بازی کردن و به مدرسه رفتن ندارند؟ آیا باید در ماه مبارک رمضان امسال خانواده هاشان افطار خونین داشته باشند؟

عبدی پور افزود: در تمام کنوانسیون های بین المللی آمبولانس ها، بیمارستان ها، مدارس و محل بازی کودکان باید از هرگونه تعرض طبق تعریف خودشان مصون باشند اما آیا درغزه،  پاکستان  و افغانستان اینگونه است؟ چرا مردم غزه که نظامی نیستند باید هدف بمباران خمپاره ها و هواپیماهای آنان قرار بگیرند به هر حال جوامع غربی به خصوص آمریکا و اسرائیل حقوق بشر را دستاویزی برای پیشبرد اهداف شوم خودشان در نظر می گیرند و از آن استفاده می کنند .

مسئول بسیج حقوقدانان استان چهارمحال و بختیاری افزود: خوی وحشیگری و خشونت برخی از کشورهای غربی به خصوص رژیم ضد بشری و نامشروع صهیونیستی ایجاب می کند  تنها با کشت و کشتار می تواند به ادامه موجودیت خود دست یابد.

این کارشناس می گوید:  می بینیم که در تمام کشورها نه فقط اسلامی بلکه غربی،  مردم به حمایت از  غزه و فلسطین شعار ضد صهیونیستی می دهند و راهپیمایی می کنند و حملات این رژیم را محکوم می کنند، اینها که دیگر مسلمان نیستند بلکه فقط  حس انسان دوستانه خودشان،  آنها را به سمت شعار دادن علیه این رژیم می کشاند و از آن طرف تمام مسلمانان جهان هم به خاطر تکلیف دینی و اسلامی و حس انسان دوستانه علیه رژیم صهیونیسم شعار می دهند و از مسلمانان غزه حمایت و دفاع می کنند .

عبدی پورتصریح کرد: کشور فرانسه  خود مهد حقوق بشر و در اصل خواستگاه قانون مداری است ولی افرادی که در این کشور به حمایت از غزه راهپیمایی می کنند متاسفانه به عنوان مجرم دستگیر و روانه زندان می شوند .

وی با اشاره به اینکه  دولت آمریکا حرف از حقوق بشر میزند  بی چون و چرا حمایت همه جانبه خود را از  کشت و کشتار مردم فلسطین و غزه  به وسیله رژیم صهیونیستی اسرائیل اعلام می کند اما  می بینیم که مردم این کشور به خیابان ها می آیند و شعار می دهند و با مردم غزه اعلام همدردی و همبستگی می کنند و این حرکت مردمی  یعنی این رژیم و دیگر کشور های حمایت کننده هیچگونه پایگاهی در بین مردم جهان ندارند.

مسئول بسیج حقوقدانان استان چهارمحال و بختیاری در ادامه صحبت های خود با خبرنگار بسیج به سکوت سردمداران کشورهای عربی اشاره کرد و گفت : متاسفانه همانطور که در غزه،  فلسطین و لبنان سردمداران عرب  به قوم خود و کشورشان خیانت کردند به فروش زمین های فلسطین به صورت صوری جهت عیاشی و خوشگذرانی و ارضای حس زر پرستی خود دست زده اند  و با پول آنان برای زنان خود خلخال های طلا خریداری می کنند و در حال حاضر می بینیم که  درد دینداری و دینمداری ندارند.

وی افزود:  متاسفانه سردمداران عربی به خاطر دستیابی به اهداف شوم دنیوی خود مجبورند یا سکوت کنند و یا به خیانت خود ادامه دهند تا مبادا چند روزه دنیا و مطاع دنیوی ازآنان گرفته شود .

محسن عبدی پور با اشاره به وظیفه کنونی مسلمان جهان گفت: ما توجه به اینکه مسلمان هستیم و تکلیفی دینی و شرعی داریم و هنمچنین  پیرو ولایت فقیه هستیم موضع ما باید موضع رهبرمان و ولی فقیه  باشد چرا که رهبر گرانقدرمان  فرمودند ما همیشه از مظلوم و آرمان های غزه و فلسطین حمایت کرده و می کنیم و  مسئله فلسطین مسئله یک کشور نیست بلکه مسئله تمام جهان اسلام است .

وی همچنین به سخن گرانبهای امام خمینی (ره) رهبر کبیرا نقلاب اسلامی که فرمودند : قدس و فلسطین پاره تن اسلام است و رژیم صهیونیستی این غده سرطانی باید از بین برود. اشاره کرد و گفت: رهبران گرانقدرمان تکلیف ما را روشن کردند که هم باید از آرمان های قدس و غزه دفاع کنیم و باید خودمان را برای دفاع همه جانبه و شاید روزی حمله همه جانبه درجهت نابودی رژیم صهیونیستی آماده کنیم  چرا که آینده ازآن مظلومین، ستمدیدگان و حق باوران است .

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.