این مطلب ۲۲۴۳ بار خوانده شده

خدمت رسانی بسیج جامعه پزشکی به اهالی منطقه عشایری کوه ریگ

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از ارائه خدمات بهداشتي، درماني و آموزشي رايگان به عشاير كوه ريگ از توابع شهرستان لردگان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ سرهنگ دوم پاسدار مهراب شفیعی با اعلام این خبر گفت: وی، ادامه داد: خدمت رسانی تیم های بسیج جامعه پزشکی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در امر محرومیت زدایی و کمک به مناطق کمتر توسعه یافته در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی انجام می شود.

شفیعی، بیان داشت:  گروه ۱۰نفره بسيج جامعه پزشكي و کادر درمانی شبكه بهداشت و درمان شهرستان لردگان در قالب تيم هاي بهداشتي، درماني و آموزشي با حضور در بين عشاير كوه ريگ در بخش مركزي این شهرستان، خدمات بهداشتی درمانی وآموزشی رایگان به ایرن عزیزان ارائه کردند.

شفیعی، افزود: در این اردوی یک روزه، یکصد و ۲۰ نفر از اهالي ويزيت  و ۱۰ نفر از بيماران از طريق سيستم ارجاع به مراكز  بهداشتي و درماني شهرستان ارجاع شدند.

وی، واکسیناسیون، ارائه خدمات آموزشی بهداشتی، ویزیت، خدمات مامایی و فرهنگی را از اقدامات تیم های اعزامی به منطقه کوه ریگ در بخش مرکزی شهرستان لردگان عنوان کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.