این مطلب ۱۳۴ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان:

بسیج جامعه زنان بزرگ‌ترین تشکل سازمان یافته زنان ایرانی است

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان با اشاره به حضور گسترده زنان مسلمان ایرانی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حتی نظامی از بسیج جامعه زنان کشور به عنوان بزرگ‌ترین تشکل سازمان یافته زنان ایران نام برد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرگزاری بسیج،رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بانوی مبارز انقلاب الجزایر دیدار کرد، در این دیدار که جمعی از بانوان فعال در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز حضور داشتند.

جمیله بوپاشا، زنان ایران را افتخار زنان مسلمان دانست و گفت: «افتخار می‌کنم زنان ایرانی اینچنین در عرصه‌های مختلف فعالند ما با علاقه اخبار مربوط به ایران به ویژه بانوان را پیگیری می‌کنیم»

مینو اصلانی نیز در این دیدار با اشاره به حضور گسترده زنان مسلمان ایرانی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حتی نظامی از بسیج جامعه زنان کشور به عنوان بزرگ‌ترین تشکل سازمان یافته زنان ایران نام برد.

وی در ادامه با بیان دیدگاه‌ها و نظرات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت احیای هویت زن مسلمان، بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق و تلاش بیش‌تر در این خصوص تأکید کرد.

در پایان این دیدار "بوپاشا" بانوی ۷۸ ساله انقلابی الجزایر یکی از دلایل کمرنگ بودن حضور زنان الجزایری در مناسبات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را عدم شناخت از توانایی‌ها و شناخت نادرست از خود است.

این بانوی انقلابی، ابراز امیدواری کرد تا بانوان الجزایری هم بتوانند مانند زنان ایرانی در صحنه‌های مختلف وارد شده و افتخارآفرین باشند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.