این مطلب ۲۶۹۱ بار خوانده شده
اردوی جهادی در شهرستان فارسان:

بهره مندی ۲۰۰ نفر از خدمات آموزشی گروه جهادی شهید عزیز اللهی+ عکس

گروه جهادی شهید عزیز اللهی از اواسط مرداد ماه به مدت یک ماه در مناطق محروم طوانک و سپیدانه شهر باباحیدر از توابع شهرستان فارسان، مشغول ارائه خدمت در قالب اردوهای جهادی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ حمیده محمودی، سرپرست گروه جهادی خواهران شهید عزیزاللهی،  هدف از این طرح را در مرحله اول کسب رضای خداوند و رسیدن به قرب الهی دانست و گفت: این طرح با توجه به شعار امسال که سال فرهنگ و اقتصاد می باشد شروع شده و انتظار می رود متربیان شرکت کننده بتوانند با مهارتهایی همچون خیاطی، گلدوزی، آموزش رایانه، قالی بافی، نقاشی، پرورش قارچ و زعفران و فعالیت های ورزشی آشنا شوند.

 وی افزود: این طرح شامل ۲۰کلاس متشکل از ۲۰۰متربی می باشد که آموزش آنها بر عهده ۱۷ نفر از دانشجویان بسیجی خواهر است که در مدرسه این روستا در حال برگزاری است و تا اواخر شهریور ادامه خواهد داشت.

سرپرست گروه جهادی شهید عزیزاللهی، موضوع این اردو را آموزش های فنی و حرفه ای و کسب مهارت های زندگی و پر نمودن اوقات فراغت متربیان عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: می توان دل کندن از مسائل رفاهی شهری، هجرت کردن از خانه و کاشانه به مناطق محروم روستایی و مرزی در گرمای شدید هوا با کمترین امکانات را از اهداف دانشجویان جهادگر دانست.

گفتنی است: این اردوی جهادی با همت بسیج دانشجویی شهرستان فارسان و همکاری سپاه ناحیه این شهرستان  برگزار شده است.

گزارش و عکس از: برادر رضا عرب

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.