این مطلب ۳۶۱۳ بار خوانده شده
مسئول بسيج جامعه زنان:

قوه قضاييه با مخالفين طرح افزايش جمعيت برخورد كند

مسئول بسيج جامعه زنان گفت: جامعه پير قدرت ابتكار و خطر كردن كمتري نسبت به نسل جوان دارد، و براي خودكفايي و پيشرفت توليد نياز به نشاط و پويايي نسل جوان به شدت احساس مي شود.
نسخه مناسب چاپ

مينو اصلاني در گفتگويي با بيان اينكه براي پيشرفت توليد نيازمند نشاط و ابتكار نيروي جوانان هستيم گفت: جامعه پير قدرت ابتكار و خطر كردن كمتري نسبت به نسل جوان دارد، و براي خودكفايي و پيشرفت توليد نياز به نشاط و پويايي نسل جوان به شدت احساس مي شود.

مسئول بسيج جامعه زنان در ادامه اظهار نظر هاي مطرح شده پيرامون كنترل جمعيت را عناد در تداوم نسل خواند و اظهار كرد: هم اكنون مهم ترين موضوع جامعه بحث كاهش جمعيت است و بايد با كساني كه به موضوع بحران جمعيت بيش از پيش دامن ميزنند برخورد قانوني شود زيرا اين افراد با اين طرز فكر به كشور خيانت مي كنند.

وي در ادامه از مسئولين قوه قضاييه خواست تا با افرادي كه با وجود چنين بحران جمعيتي در كشور هنوز به دنبال اجراهاي كنترل جمعيت هستند برخورد قانوني انجام دهد.

اين كارشناس مسائل خانواده در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينكه در بعضي از مسئولين عزم جدي در راستاي حل بحران جمعيت وجود ندارد گفت: تجربه نشان داده كه مردم هميشه جلوتر از مسئولين در خط رهبري حركت مي كنند.
انتهاي پيام /

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.