این مطلب ۲۰۱۵ بار خوانده شده

افتتاح مهد های مساجد و محلات بسیج جامعه زنان در فارسان

همزمان با هفته بسیج، پنج مهد مساجد و محلات پایگاه های مقاومت شهری و روستایی بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه فارسان افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ فرمانده بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه فارسان گفت: دنیای کودکان دنیای تازگی ها و شگفتی هاست. در فرهنگ دینی ما تازگی و شادابی، متن زندگی کودک است و مربیان و والدین نه تنها باید فرصت هایی را برای تحقق این منظور فراهم آورند؛ بلکه خود نیز باید مصداق آن باشند تا بتوانند دنیای تجربی کودک را وسعت بخشند و به شکوفایی و پرورش استعداد های کودکان بپردازند.

کبری مالکی ادامه داد: برای موفق بودن در این عصری که بطور فزاینده بر اساس علم و فن آوری شکل گرفته است، کودکان ما نیازمند تعلیم و تربیتی هستند که با آموزه های دینی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی؛ توانایی‏های لازم را برای یادگیری در آنها پایه گذاری کند.

وی، اظهار داشت: بسیج جامعه زنان کشور بر اساس تفاهم نامه با آموزش و پرورش، از راه تربیت مربیان بصیر، خلاق و مذهبی در این عرصه پیشتاز شده و با اشتغال زایی برای پنج نفر از بسیجیان فعال خود در پایگاه های مقاومت، مهدهایی در دو سطح نونهالان و پیش دبستانی راه اندازی کرده است.

مالکی در پایان افزود: همزمان با سراسر کشور پنج مهد و پیش دبستانی در شهرستان فارسان( دو مهد در شهر گوجان)، (یک مهد و یک پیش دبستانی در شهر فارسان) و ( یک مهد نونهالان در روستای کران) با حضور والدین و مسئولین بازگشایی شد.

گفتنی است: این مهد ها جهت حمایت از کودکان و خانواده های کم در آمد و یا بدسرپرست هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند و در این زمینه موسسه خیریه چهارده معصوم علیه السلام نیز همکاری دارد.

انتهای پیام /

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.