این مطلب ۲۰۱۲ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه زنان کشور

برطرف کردن خلاءهای موجود در موضوع خانواده با اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

مسئول بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه خانواده ها را در برابر هجمه های دشمنان تنها رها کرده ایم، گفت:اجرای سند ملی تحول بنیادین آموزش وپرورش می تواند خلاء های موجود در بحث خانواده را برطرف کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) به نقل از خبرگزاری بسیج، مینو اصلانی ، مسئول بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه خانواده مقدس ترین نهاد در نظام اسلامی است، اظهار داشت: با توجه به آیات و روایاتی که در خصوص شأن و جایگاه خانواده آمد ه است به این نتیجه می رسیم که خانواده جایگاه رفیعی ذر ساختن جامعه دارد .

وی افزود: خانواده با تمام قداست خود دارای پیچیدگی هایی نیز هست که نیاز به آموزش دارد، خانواده ای که دارای پایه های اعتقادی عمیقی است از استحکام بیشتری برخوردار است، به همین دلیل است که دشمن برای تنزل این استحکام برنامه ریزی کرده است.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه خانواده ها را در برابر هجمه های دشمنان تنها رها کرده ایم، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود بارها به بحث خانواده را مورد توجه قرار داده اند، مسئولانن باید توجه کنند که وقت زیادی نداریم نداریم چرا که دشمن از طریق برنامه های ماهواره ای و تبلیغات هم سوء سعی در از هم پاشیده کردن نهاد خانواده ا یرانی و از بین بردن سنت و فرهنگ های ملت های مسلمان را دارد چرا که تشکیل خانواده با اهداف سرمایه داری و لیبرال دموکراسی غرب تضاد دارد و خانواده سد محکمی برای رسیدن غرب به اهداف مادگرایانه است.

اصلانی با بیان اینکه برای استحکام خانواده ها خلاءهایی وجود دارد، بیان داشت: متأسفانه نهاد خانواده کارکردهای خود را به نهاد بیرون از منزل واگذار کرده است این در حالی است که خانواده باید به نهاد های دیگر کمک کند؛ ایجاد مهارت در دختران و پسران از سوی خانواده باید مورد توجه قرار گیرد.

مسئول بسیج جامعه زنان کشور خاطرنشان کرد: اجرای سند ملی تحول بنیادین آموزش وپرورش می تواند خلاء های موجود در بحث خانواده را برطرف کند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.