این مطلب ۲۴۶۳ بار خوانده شده
پايگاه اينترنتي بسيج بمناسبت هفته بسيج ارائه مي كند:

خدمات ويژه جهت انتشار و اطلاع رساني توليدات و برنامه هاي بسيجيان سراسر كشور

برنامه هاي هفته بسيج ۹۳ با شعار "بسيج، مظهر عزم ملي و مديريت جهادي" انجام مي شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه قمر بنی هاشم (ع) به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج بمناسبت فرا رسيدن هفته گراميداشت بسيج با شعار "بسيج، مظهر عزم ملي و مديريت جهادي"، برخي خدمات را براي انتشار و اطلاع رساني توليدات و برنامه هاي بسيجيان سراسر كشور ارائه مي نمايد.


در اين طرح بسيجيان از سراسر كشور مي توانند توليدات خود با موضوع بسيج و فعاليت هاي آن در قالب هاي فيلم، كليپ، صوت، گرافيك، فلش، شعر، مقاله و... را از طريق قسمت "ارتباط با ما" در سايت بسيج به نشاني Basij.ir و يا رايانامه Basijmail@gmail.com  و يا info@basij.ir ارسال نمايند تا پس از دريافت و بررسي به نام خودشان ضمن انتشار در قسمت هاي مختلف پايگاه اينترنتي بسيج در ساير رسانه هاي ارزشي نيز متناسب با سطح توليدات منتشر شود.


همچنين بسيجيان محترم از طريق قسمت "تابلو اعلانات برنامه هاي بسيجيان در سراسر كشور" مي توانند مشخصات ويژه برنامه هاي خود بمناسبت هفته بسيج و يا در خصوص فعاليت هاي بسيج را ارسال نمايند تا در آن قسمت منتشر و اطلاع رساني شود.


اطلاع رساني در خصوص برنامه هاي بسيجيان در سراسر كشور، با هدف معرفي فعاليت ها و ارائه الگوهاي مناسب براي ديگر بسيجيان مي باشد تا تمام بسيجيان از الگوهاي موفق در اين زمينه براي برنامه هاي خود استفاده نموده و موجب تعالي هر چه بيشتر برنامه هاي بسيج شود.

انتهاي پيام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.