این مطلب ۳۵۷۶ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع):

نهادینه شدن فرهنگ ناب اسلامی، مقدمه خودکفایی در اقتصاد است

به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و گرامی داشت مقام معلم، از مربیان نمونه سپاه ناحیه شهرکرد با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، تجلیل شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ در این همایش حجت السلام والمسلمین کریم سرافراز، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رجب و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و روز معلم به نقل از امام خمینی(ره) گفت: "« خدمتی که مرحوم مطهری به نسل جوان و دیگران کرده است. آثاری که از او هست بی استثناء، همه آثارش خوب است و من کس دیگری را سراغ ندارم که بتوانم بگویم بی استثناء آثارش خوب است. ایشان بی استثنا آثارش خوب است، انسان ساز است، برای کشور خدمت کرده است»."

 نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام، افزود: شهید مطهری کسی بود که با التقاط و گمراهی مبارزه علمی کرد و در این راه جان خود را تقدیم اسلام کرد.

وی با اشاره به حدیث قدسی، اظهار داشت:" خداوند در حدیث قدسی می فرمایند: همانا من هرگاه اطاعت شوم راضی می شوم و هرگاه راضی شوم برکت می دهم و در برکت من انتها و نهایتی نیست."

حجت الاسلام سرافراز، در ادامه به شعار راهبردی و اثر بخش " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی"، اشاره کرد و گفت: فرهنگ مهم تر از اقتصاد است. فرهنگ به معنی خاص برای یک ملت عبارت است از ذهنیات، اندیشه ها، باورها و آداب و سنت یک جامعه .

وی، نهادینه سازی فرهنگ ناب اسلامی در جامعه را مقدمه ای برای خودکفایی در اقتصاد و سایر عرصه ها دانست و اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری را راهکار تحقق شعار سال عنوان کرد.

در پایان این نشست از مربیان و سرحلقه های نمونه ناحیه مقاومت شهرکرد با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.