این مطلب ۳۹۶۹ بار خوانده شده
مدیر کل ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:

رشد اقتصادی در گرو رشد فرهنگی جامعه است

مدیر کل ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: تا جامعه رشد فرهنگی نکند، اقتصاد هم رشد نخواهد کرد و جامعه را باید به سمت جامعه اخلاقی سوق داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ در  ابتدای جلسه شورای فرهنگ عمومی، گزارشی از اهم اخبار فرهنگی در سطح استان مطرح شد.

"حسین گنجی" مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه، گفت: بیانات مقام معظم رهبری درخصوص فرهنگ، وظیفه این شورا را سنگین تر نموده است.

 وی، همچنان ریشه مسائل اقتصادی را فرهنگی دانست و افزود: تا جامعه رشد فرهنگی نکند، اقتصاد هم رشد نخواهد کرد و جامعه را باید به سمت جامعه اخلاقی سوق داد.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی در ادامه با اشاره به اهمیت فرهنگ بیان داشت: نقطه مرکزى فرمایشات مقام معظم رهبرى این بود که باید فرهنگ در کشور ما بر تمامى ابعاد اجتماعى حاکم باشد و تکیه‏‌گاه اقتصاد و سیاست در نظر گرفته شود و براى فرهنگ و کار فرهنگى در کشور یک سرمایه‏‌گذارى ویژه و فوق‌‏العاده صورت بگیرد .

در ادامه جلسه دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی به ارایه نظرات خود درخصوص دستور جلسه به منظور دستیابی به راهکارهای لازم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال پرداختند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.