این مطلب ۳۹۵۸ بار خوانده شده
سردار نقدي در جمع خانواده هاي بسيجي رسانه ملي:

بسيج از هنرمندان متعهد و انقلابي حمايت مي كند

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: اكنون كه ملت، يكپارچگي و صلابت خود را بيش از پيش حفظ كرده است، آمريكا به طور حتم با آن اقتصاد ورشكسته اش، از پس مردم ايران اسلامي بر نخواهد آمد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج رسانه ملی این همایش با حضور سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حسین طلا نماینده مجلس شورای اسلامی، علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و مسئول بسیج صداوسیما و جمعی از خانواده های بسیجیان رسانه ملی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

سردارنقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عده ای تلاش می کنند هنری را که در انقلاب اوج گرفت و بالا آمد از مسیر رو به رشد متعالی اش به زیر بکشند و در حد آن روزگار که مردم هنر را دشمن خود می دانستند، تنزل دهند.

وی ادامه داد: تعالی انسان در دو چیز است؛ دوست داشتن خوبیها و نفرت از بدیها؛ ملت ایران این مسیرمتعالی را از شهیدان آموخته است و ثابت قدم ایستادند و عشق به ولایت و حقیقت و نفرت داشتن از ظلم و مبارزه را به نمایش گذاشتند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حماسه حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، گفت: در این روز یک بار دیگر دنیا شاهد به رخ کشیدن عزم و اراده ملت غیور ایران اسلامی بود.

سردار نقدی با اشاره به نقش معمول روشنفکران در وقوع انقلابها، افزود: یکی از ویژگی های برجسته انقلاب اسلامی، کشیده شدن روشنفکران به دنبال مردم است؛ روشنفکران مراقب باشند از مردم عقب نیفتند؛ مردم و توده آگاه ملت همواره با اطاعت و پیروی از ولایت، آماده حفاظت از دستاوردهای انقلاب خود هستند.

وی ادامه داد: کسانی که نقشه کشیده بودند تاهنر را دراسارت شهوت و درخدمت ظلم وکفرقراردهند، این را بدانند که بازگشت به آن دوران دیگر امکان پذیر نیست.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اجرای موسیقی انقلابی و حماسی توسط «حامدزمانی» خواننده جوان و متعهد کشورمان افزود: جوانانی از ایندست خالق آثار هنری خواهند بود که مانند دیگر محصولات عرصه های علمی، نظامی و هسته ای جوانان این مرز و بوم دنیا را به حیرت خواهد انداخت و بسیج ازاین هنر متعالی پشتیبانی و حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به جمله روی پرچمهای مراسم ۲۲ بهمن امسال با مضمون «برای نبرد بزرگ آماده ایم»گفت: این نبرد هیچ نتیجه ای جز نابودی استکبار نخواهد داشت.

سردار نقدی با تقدیر از آثار هنری ارائه شده در راستای تقویت مقاومت ملت و ایستادگی آنان در برابر ظالمان افزود: امیدواریم با تزکیه نفس روز به روز آثار فاخرتر و تاثیرگذارتری تولید شود.

در ادامه این مراسم علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و مسئول بسیج صداوسیما اهداف برگزاری همایش را بیان کرده افزود: این همایش با دو هدف گرامیداشت روزهای پرخاطره دوران انقلاب اسلامی و یاد امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر و همچنین تقدیر و قدردانی از هنرمند جوان و انقلابی کشورمان، «حامد زمانی» که آثار گرانقدر و ارزشمندی را به جامعه هنری و انقلاب هدیه کرده است، برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل پیروزی فرهنگی ما داشتن هنرمند متعهد است زیرا اگر هنرمند به سراغ ارزشهای دینی برود و متعهد به آن باشد میتواند فرهنگ دینی و شهادت را به دنیا معرفی کند و امروز حامد زمانی با ساخت آثاری فاخر در حوزه های دینی، حماسی و انقلابی این کار را انجام داده است.

جعفری اضافه کرد: ترانه های حامد زمانی، واکنش های متفاوتی را درعرصه داخلی وبین المللی داشته است که این نوید از پیشبرد هنر موسیقی انقلابی در عرصه های بین المللی دارد.

وی در پایان گفت: انقلاب اسلامی امروز بالنده و پرشکوه در عرصه های بین المللی تاثیرات عظیمی را در حوزه های مختلف به جا گذاشته است و دشمنان از وجود انقلاب اسلامی تاسف میخورند و این اتفاق بدون هدایت رهبر معظم انقلاب و عنایت شهدا و همت مردم امکان پذیر نبود.

شایان ذکر است در این مراسم حامد زمانی به همراه گروه ارکست مرکز موسیقی و سرود صداوسیما، دوازده قطعه از موسیقی های خود را به صورت زنده اجرا کرد که با استقبال پرشور شرکت کنندگان مواجه شد.

رونمایی از کتاب «انقلاب آیینه ها» که آخرین اثر شورای گسترش شعر و ادبیات دفاع مقدس بسیج رسانه ملی است، از دیگر برنامه های این همایش بود.

همچنین در انتهای همایش مذکور با اهدای تندیس عصر عاشورا به حامد زمانی، از این هنرمند متعهد و انقلابی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.