این مطلب ۴۰۷۶ بار خوانده شده
معاون دانش و پژوهش سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام:

تجربه بالاتر از دانش و چراغی روشنگر در مسیر کاری و زندگی افراد است

سرگرد پاسدار جواد تاجی، معاون دانش وپژوهش سپاه استان چهارمحال و بختیاری در کارگاه تجربه نگاری کارکنان سپاه ناحیه بروجن گفت: تجربه بالاتر از دانش و چراغی روشنگر در مسیر کاری و زندگی افراد است.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ کارگاه آموزشی تجربه نگاری باحضور سرگرد پاسدار جواد تاجی معاون دانش وپژوهش سپاه استان چهارمحال و بختیاری  در نمازخانه ناحیه بروجن برگزار شد.

جواد تاجی در این کارگاه آموزشی به بیان اهداف معاونت دانش و پژوهش در سپاه اشاره کرد و گفت: حمایت از پایان نامه ها، اختراعات و اکتشافات و هر مسأله علمی که مفید فایده و در راستای اهداف سازمان قرار گیرد سرلوحه اقدامات و فعالیت های معاونت دانش و پژوهش در سپاه می باشد.

وی افزود: فعالیت های علمی کارکنان که جنبه کاربردی در سازمان داشته باشد مورد حمایت مادی و معنوی معاونت دانش و پژوهش قرار می گیرد.

تاجی به اهمیت ثبت تجربه در سازمان ها اشاره کرد و گفت: تجربه رخدادی است که در شرایط زندگی و سیستم کاری بوجود می آید و باید تجارب را جمع آوری و ثبت کنیم تا در زمان ها و موقعیت های مختلف جهت افزایش بهره وری در کار و زندگی و استفاده توسط افراد تازه ورود به سیستم از آنها مورد استفاده واقع شود.

وی گفت: عمده ترین تجاربی که جمع آوری می شود تجارب دوران دفاع مقدس و تجارب سازمانی در محیط کاری است تا بتوان این تجارب را به دیگران و نسل آینده انتقال داد.

معاون دانش و پژوهش سپاه استان ادامه داد: تجربه در ۳ قالب مطرح می شود:۱ - یا اینکه خود فرد تجربه کرده باشد.۲ - فرد شاهد تجربه بوده است .۳- فرد شنونده تجربه بوده است.

وی با اشاره به فواید بیشمار تجربه گفت: تجربه بالاتر از دانش است و چراغی روشنگر در مسیر افرادی است که بعداً وارد سیستم کاری می شوند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.