این مطلب ۴۰۹۵ بار خوانده شده
مسئول اطلاعات دانشگاه پیام نور شهرکرد:

۱۱ هزار نفر دانشجو در آزمون الکترونیک شهرکرد شرکت می‌کنند

مسئول فن آوری اطلاعات و امور رایانه دانشگاه پیام نور شهرکرد از شرکت ۱۱ هزار نفر دانشجوی دانشگاه پیام نور در آزمون های الکترونیک در خرداد ماه امسال شهرستان شهرکرد خبر داد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) به نقل از تسنیم، سجاد یوسفی با اشاره به برگزار یآزمون الکترونیک در خرداد ماه امسال در شهرکرد و شرکت تعداد ۱۱هزار نفر کارشناس الکترونیک در این آزمون اظهار کرد: برگزاری آزمون های الکترونیکی به منظور کم کردن هزینه ها و حذف قرنطینه و بالابردن امنیت  سوال های امتحانی در این شهرستان اجرا شده است .

وی گفت: با برگزاری آزمون ها به صورت الکترونیکی امکان تقلب و دست برد در پاسخ نامه ها غیر ممکن می شود.

یوسفی با بیان اینکه برگزاری این آزمون ها سیاستی از سوی سازمان مرکزی می باشد, افزود : آزمون های الکترونیکی در تمام کشور به صورت متمرکز  در ساعت و روز مشخص برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در ازمون الکترونیکی سوالات به صورت مستقیم بر روی سایت قرار می گیرد و دانشجویان در همان لحظه نمره امتحان خود را دریافت می کنند.

مسئول فن آوری دانشگاه پیام نور شهرکرد تصریح کرد : این آزمون ها در سیستم دانشگاهی پیام نور برای تمامی رشته هایی که امتحان آن به صورت تستی می باشد برگزار می شود.

وی اظهار کرد: خرداد ماه امسال بیش از  ۱۱هزار نفر دانشجو در آزمون الکترونیکی شرکت می کنند و تعداد ۱۱۰ سیستم در ۵ نوبت هر روزه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

مسئول امور رایانه مرکز دانشگاه پیام نور شهرکرد خاطر نشان کرد: دانشجویان با مراجعه به سایت دانشگاه پیام نور شهرکرد می توانند نام رشته های این آزمون ، شماره صندلی و دیگر اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.