این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

گرامیداشت هفته پژوهش در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام

معاون دانش و پژوهش سپاه استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری ۱۲عنوان برنامه به مناسبت هفته پژوهش در استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، جواد تاجی با اشاره به اهمیت و ارزش هفته پژوهش گفت: برنامه ریزی و ایجاد زمینه گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه و حمایت از پژوهشگران در سپاه از اولویت های برنامه ای معاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام می باشد.

وی، افزود: این معاونت با برپایی همایش داخلی و تجلیل از پژوهشگران نمونه سپاه استان و چاپ ویژه نامه پیک دانشی با عنوان " فجر علم"، نشست تخصصی پژوهشگران و بررسی نیازهای پژوهشی در سپاه به استقبال هفته پژوهش رفته است.

تاجی ادامه داد: معرفی دو نفر از پژوهشگران نمونه سپاه به دبیرخانه مرکزی پژوهش استانداری، معرفی و ارائه اختراعات و پروژه های جدید و نمونه پژوهشگران، بازدید از اماکن و محل های مرتبط با مسائل عمده پژوهش از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته پژوهش در سپاه استان می باشد.

وی، گفت: دیدار پژوهشگران با سردار فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام ، تبیین و تشریح اهمیت پژوهش در رده های سپاه استان با حضور سخنرانان پژوهشگر در زمینه های مختلف از دیگر برنامه های معاونت دانش و پژوهش سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام به شمار می رود.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.