این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

ثبت نام طرح آیه های تمدن ویژه دانش آموزان ممتاز بسیجی ششم ابتدایی تا سوم راهنمایی

سازمان بسیج دانش آموزی استان چهارمحال وبختیاری از ثبت نام طرح آیه های تمدن ویژه دانش آموزان ممتاز بسیجی ششم ابتدایی تا سوم راهنمایی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمدعلی مرادی مسئول بسیج دانش آموزی اظهار داشتند: طرح آیه های تمدن طی ۵ سال گذشته با ارائه خدمات آموزشی ویژه به منظور موفقیت تحصیلی و کسب رتبه های برتر و اجرای برنامه های مکمل آموزشی سهم بزرگی در موفقیت تحصیلی دانش آموزان عزیر ایفا نموده است.

وی ادامه داد: دانش آموزانی که در سال جاری درپایه ششم ابتدایی، دوم و سوم راهنمایی مشمول به تحصیل می باشند و معدل نیم سال اول آنها ۱۹ می باشند. همچنین دانش آموزانی که در سال جاری در پایه های دوم و سوم دبیرستان مشمول به تحصیل می باشند و معدل نیمسال اول آنها در پایه اول و دوم  ۱۸:۵و در پایه سوم ۱۸ می باشد و عضویت بسیجی را دارا باشند در صورت قبولی در آزمون ورودی می توانند به مدت ۶ سال بورسیه شوند و از خدمات آموزشی رایگان بهره مند گردند.

هزینه ثبت نام این طرح برای کلیه پایه ها دو هزار تومان می باشد و به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.r-azmoon.irصورت می گیرد.

سرهنگ مرادی ادامه داد: مهلت ثبت نام از ۱۵ تا ۳۰ اردیبشهت ماه سالجاری می باشدو همچنین آزمون ورودی پایه های ششم ابتدایی تا دوم دبیرستان در تاریخ های ۱۳ تا ۱۶ تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.