این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

برگزاری اردوی عملی درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه شهرستان فارسان

فرماندار شهرستان فارسان در جمع دانش آموزان شرکت کننده در اردوی عملی درس آمادگی دفاعی مقطع متوسطه شهرستان فارسان گفت: جوانان، موتور محرک یک کشور هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ فرماندار شهرستان فارسان در جمع افزون بر ۱۵۰ نفر از دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی عملی افزود: نسل جوان آینده سازان و سرمایه ملی یک کشور هستند که با هدایت و تربیت صحیح آنها می توان مسیر روشنی فرا روی پیشرفت های علمی ، اقتصادی ، زیربنایی و رشد اجتماعی یک کشور قرار داد.

بهروز مردانی نژاد با اشاره به بخشی از خاطرات خود از دوران دفاع مقدس ادامه داد: حفظ و حراست از مرزهای کیان اسلامی و سنگر داری در سنگر علم و دانش از وظایف دانش آموزان است.

وی ؛ حضور در جبهه علم، دانش و جهاد و فراگیری فنون نظامی را ضروری دانست و گفت: بایستی این مهم سرلوحه امور قرار گیرد و در این راستا بیش از پیش فعالیت و تلاش کرد.

در ادامه،  فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی امام محمد باقر علیه السلام به تشریح اهداف برگزاری این اردو پرداخت و گفت: این اردوی عملی در راستای اجرای برنامه های ابلاغی ، ارتقاء سطح بینش و آگاهی و ارتقاء دانش دفاعی دانش آموزان مقطع متوسطه برگزار شده است.

سید یونس امامی افزود: آموزش دفاعی دانش آموزان در دو بخش کلاس های تئوری و عملی شامل؛ درس آمادگی دفاعی، عقیدتی ، آشنایی با جنگ افزار انفرادی و نحوه بکار گیری سلاح شده است.

گفتنی است: کلاس عملی این اردو به مدت چهار روز از تاریخ سوم اردیبهشت در شهرهای جونقان و فارسان برگزار می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.