این مطلب ۲۷۵ بار خوانده شده

اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۸ در در ۵۸ کانون فرهنگی و هنری استان چهارمحال و بختیاری

مسئول دبیرخانه کانون مساجد چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۸، "حفظ موضوعی قرآن با محوریت سبک زندگی"، در استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ "حجت الاسلام مراد یوسفی"با اشاره به اینکه این طرح از اول تیرماه آغاز شده است، افزود: طرح قرآنی۱۴۴۸ با موضوع "حفظ موضوعی قرآن با محوریت سبک زندگی" تا (۱۴شهریور) ادامه دارد.

 وی، تشویق و ترغیب عموم علاقه مندان جهت پرداختن به امر حفظ آیات موضوعی قرآن کریم به عنوان یک ارزش اسلامی و ترویج باورها و رفتارها جهت تحقق شعار سال را از اهداف برگزاری این طرح برشمرد.

 مسئول دبیرخانه کانون مساجد چهارمحال وبختیاری، زمینه سازی جهت دست یابی به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تربیب ۱۰ میلیون حافظ قرآن درکشور را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد.

حجت الاسلام یوسفی با اشاره به تعدادکانون های برگزارکننده طرح قرآنی ۱۴۴۸ در استان تصریح کرد: طرح قرآنی ۱۴۴۸ در ۵۸ کانون فرهنگی و هنری چهارمحال وبختیاری درحال برگزاری است.

وی با اﺷﺎره ﺑﻪ ﺣﻀﻮر ﻧﺴﻞ ﺟﻮان در این طرح افزود: کانون فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری همه تلاش خود را برای تحقق رهنمودهای مقام عظمای ولایت در موضوع فرهنگی انجام می دهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.