این مطلب ۲۵۲۱ بار خوانده شده

روز قدس عامل همبستگی و وحدت جهان اسلامی علیه استکبار جهانی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اردل گفت:روز قدس و مسئله فلسطین می تواندعامل همبستگی و نقطه اشتراک بین کشورهای اسلامی و عامل حرکت ملل اسلامی و وحدت جهان اسلامی علیه استکبار شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)،هوشنگ جمشیدی صبح امروز در گفت و گو با خبر نگار هفت چشمه اظهار کرد: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی باید بدانند آزادی قدس و اعتلای ارزش های اسلامی از آرمان های بلند امام خمینی و از رویکردهای اصلی انقلاب اسلامی است.
جمشیدی اوضاع غزه و فلسطین یکی از بحرانی ترین دوران خود را پشت سر می گذارد و رژیم اشغالگر قدس از زمین و هوا از هیچ جنایتی بر ضد مردم بی دفاع غزه دریغ نمی کند.
وی افزود: رژیم صهیونیستی طی چند روز گذشته اوج وحشیگری مدرن را به معرض نمایش گذاشت و نشان داد که برای رسیدن به اهداف شوم خود حتی به کودکان معلول و اماکن مقدس مسلمانان هم رحم نمی کند.
این مسئول ادامه داد: کشته و زخمی شدن صدها نفر از مردم بی دفاع غزه طی چند روز اخیر، قلب هر انسانی را به درد آورده و تمام ملت های آزادی خواه جهان خواستار محکومیت جنایات اسرائیل غاصب توسط مجامع بین المللی شدند
جمشیدی گفت حرکت وحدت بخش مسلمانان در روز جهانی قدس نشان خواهد داد که ملت های مسلمان در کنار مردم ستمدیده فلسطین هستند.
وی خاطر نشان کرد: در آخرین جمعه ماه رمضان که از سوی امام راحل روز جهانی قدس نامگذاری شده، مسلمانان جهان فریاد آزادی سرزمین فلسطین را به گوش مدعیان حقوق بشر که با حمایت های خود خانه و کاشانه ملت مظلوم را اشغال و آنان را به خاک و خون می کشند، خواهند رساند.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردل در پایان گفت: ملت ایران با حضور معنوی و با بصیرت خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان قدرتمندترین مدافع حقوق ملت فلسطین، همصدا با سایر کشورهای اسلامی مقابله با نظام سلطه و صهیونیسم غاصب را به نمایش خواهند گذاشت.
انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.