این مطلب ۲۱۲۳ بار خوانده شده

والدین دانش آموزان با آسیب های استفاده از ماهواره آشنا می شوند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرکرد از تصویب استفاده از اساتید مجرب برای تبیین آسیب های اجتماعی ماهواره و تاثیر آن در تربیت فرزندان، برای والدین دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از خبرگزاری بسیج؛ جعفر علی ضیائی در چهارمین نشست شورای معاونین این اداره با اشاره به خطر جدی نفوذ ماهواره ها در خانواده، استفاده از ماهواره در خانواده را برای فرزندان مضر و غیر مفید دانست و گفت: شبکه های ماهواره ای غیر اسلامی بر روی تربیت فرزندان تاثیر نامطلوب و بعضا جبران ناپذیری خواهند داشت.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرکرد در این نشست خواستار استفاده از اساتید مجرب برای تبیین مضرات استفاده از ماهواره برای خانواده دانش آموزان شد.

وی همچنین در این نشست از سیاست آموزش و پرورش برای سوق دادن دانش آموزان به مراکز آموزشی غیر دولتی خبر داد و تصریح کرد: ضمن برنامه ریزی برای کیفیت بخشی و ارتقاء سطح آموزش در مدارس غیر دولتی و تشویق دانش آموزان برای ثبت نام در این مدارس باید زمینه ثبت نام بدون دغدغه سایر دانش آموزان در مدارس دولتی فراهم گردد.

گفتنی است: تداوم بازدید های دوره ای از روند ثبت نام دانش آموزان در مدارس، بررسی نحوه بازرسی از مدارس خاص و هیات امنایی و بررسی مشکلات مدارس و تجهیز آنان در حد توان از مهم ترین مصوبات چهارمین نشست شورای معاونین این اداره بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.