این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
مسول نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس در شهرکرد:

نگاه ایران همان نگاه سال های قبل است/ تا آمریکا این چنین پیش می رود شعار "مرگ بر آمریکا " ی مردم ادامه دارد

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس: نگاه ایران همان نگاه سال های قبل است و تا زمانی که آمریکا این چنین است، مردم ایران، دست از شعار مرگ بر آمریکا برنمی دارند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)، حجت الاسلام علی شیرازی در جمع عاشوراییان استکبارستیز با اشاره به اینکه  خط قرمز مردم ایران، ارزشها، راه امام(ره) و شهیدان و ولایت است گفت: جمهوری اسلامی ایران از این اصول عقب نشینی نخواهد کرد و اگر آمریکا می خواهد،مردم در مقابلش نایستند، باید از مواضع استکباری خود دست بردارد.
حجت الاسلام علی شیرازی افزود:نگاه ایران همان نگاه سال های قبل است و تا زمانی که آمریکا این چنین است، مردم ایران، دست از شعار مرگ بر آمریکا برنمی دارند.
وی افزود: یکی از دلایل دخالت آمریکا در اوضاع داخلی و حتی انتخابات کشورهایی از قبیل عراق، لیبی، مصر و تونس، عدم تشکیل نظامی شبیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.
مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس ادامه داد: دشمنان و استکبار جهانی هر روز با ورود به اوضاع سیاسی و اجتماعی کشورهای پیرامون خلیج فارس، دست به مبارزه با اسلام و قرآن زده اند، نگاه مردم ایران همان نگاه سال های قبل است و تا زمانی که تغییر در ایده و رفتار اتفاق نیفتد، مردم کشورمان مشی و مسیر خود را تغیی نمی دهند.
حجت الاسلام شیرازی خطاب به سردمداران آمریکا گفت: اگر می خواهید دشمنی مردم ایران با شما به اتمام برسد، ابتدا دست از دشمنی با ایران برداشته و صادقانه به سمت ایران قدم بردارید.
وی ادامه داد:دنیا باید بپذیرد که استکبار جهانی برای فلسطین ارزش قایل نشده است و تا اینگونه است، ملت های مسلمان جهان آمریکا و اسراییل را به چشم مستکبر و زورگو می شناسند.
مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس بیان داشت: کسانی که می خواهند شعار مرگ بر آمریکا را در میان مردم کم رنگ کنند، راه دوستی با نفاق و ظلم را در پیش گرفته و این مردم غیور برای حفظ ارزش ها و تمامیت ارضی خود صدای مرگ بر آمریکا را از هر سال پررنگ تر فریاد می زنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.