این مطلب ۱۹۰ بار خوانده شده
سردار نقدي در همايش معتمدين و فعالان كشاورزي بخش زرآباد:

با وجود ظرفيت هاي عظيمي مثل زرآباد ما نبايد واردات موز داشته باشيم

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: بركت خدا آنجايي نازل مي شود كه مردم با هم يك دل و متحد هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج؛ سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در اولين روز از سفر به استان سيستان و بلوچستان ضمن بازديد هوايي از عرصه هاي كشاورزي بخش زرآباد در همايش فرماندهان بسيج، معتمدين و فعالان بخش كشاورزي زرآباد گفت: در سالي كه مقام معظم رهبري آن را سال اقتصاد و فرهنگ ناميده است، مردم منطقه زرآباد با همت و تلاش خود هم در عرصه فرهنگ و هم در عرصه اقتصاد پيشتاز بوده اند و اين منطقه يكي از قطب هاي كشاورزي استان سيستان و بلوچستان است.

سردار نقدي به ويژگي هاي زرآباد اشاره نموده و تصريح كرد: با توجه به اينكه عمده نياز كشور به موز از طريق واردات تامين مي شود اميد است مردم اين منطقه با اصلاح روش هاي كشاورزي و مكانيزه نمودن اين روش ها، نياز كشور به واردات موز را مرتفع و محصول مورد نياز را توليد نمايند.

وي ضمن بيان اينكه با وجود ظرفيت هاي عظيمي مثل زرآباد ما نبايد واردات موز داشته باشيم اظهار داشت: امروز اين منطقه در شروع مسير شكوفايي است و مردم اين منطقه بايد براي يك خيزش عظيم توليدي آماده شوند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به مقام كار و كارگر در نزد رسول اكرم (ص) گفت: پيامبر خدا مطابق روايات بر كف دستان پينه بسته كارگر بوسه زد و ما افتخار مي كنيم كه مردم منطقه زرآباد براي كسب روزي حلال جهاد مي كنند.

وي با اشاره به تلاش دشمنان براي ايجاد تفرقه ميان اقوام و مذاهب ملت ايران تاكيد كرد: بركت خدا آنجايي نازل مي شود كه مردم با هم يك دل و متحد هستند.

همچنين در اين همايش درويش بلوچ نيا شهردار زرآباد بعنوان جوان ترين شهردار كشور گفت: در آن سوي مرزهاي آبي افرادي هستند كه با جيب هاي پر پول و لباس هاي حرير به ما طعنه مي زنند ك شما هيچ نداريد و محروميد اما ما مي گوييم نظام و انقلاب اسلامي و ولايت سرمايه هاي گرانبهايي هستند كه ما آنها را عطاي خداوند به خود مي دانيم.

انتهاي پيام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.