این مطلب ۲۰۶۸ بار خوانده شده
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

اختصاص ۱۵ ميليارد ريال اعتبار به بيمارستان شهداء ‌لردگان

مجید جلیل سرقلعه، نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بیمارستان شهداء این شهر، خبر از اختصاص مبلغ ۱۵ميليارد ريال اعتبار برای تکمیل طرح توسعه این بیمارستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) به نقل از خبرگزاری بسیج ؛ نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: این اعتبار از محل ماده ۱۸۰ برنامه پنجم توسعه كشور جهت تكميل طرح توسعه بيمارستان،‌تكميل عمليات ساخت كلينيك بيماران خاص و درمانگاه بيماران سرپايي اختصاص يافته است.

مجيد جليل سر قلعه، طي نسشت مشترك با فرماندار شهرستان لردگان و مسئولين دانشگاه علوم پزشكي شهركرد و روسا و مديران بيمارستان شهدا، و مركز بهداشتي درماني به بررسي مشكلات حوزه بهداشت و درمان اين شهرستان پرداختند.

دكتر هاشم زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شهركرد نيز در اين بازديد گفت:‌ توسعه بيمارستان شهداء ‌لردگان تاكنون قريب به ۶۵درصد پيشرفت فيزيكي داشته است و با تخصيص اعتبار ۱۵ميليارد ريالي اميدوار هستيم روند اجراي پروژه با سرعت بيشتري به پيش برود و مردم شهرستان لردگان به زودي از خدمات اين مركز بهره مند شوند.

 در این روز، مسئولین شهرستانی و استانی با حضور در محل شبكه بهداشت و درمان شهرستان لردگان و بيمارستان شهداء‌ از نزديك در جريان روند اجراي برنامه تحول نظام سلامت و ارائه خدمات به مراجعين اين مراكز قرار گرفتند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.