این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع):

اقتصاد مقاومتی، تهاجمی ترین نوع اقتصادها / اتکا به توان داخلی، خنثی کننده تحریم ها

سردار فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در جمع فرماندهان حوزه های بسیج کارگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد مقاومتی، از تهاجمی ترین نوع اقتصادهاست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج کارگری استان به مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری با سردار رضا محمدسلیمانی، فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده سپاه استان در این دیدار با تبریک هفته کار و کارگر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر به ویژه سردار شهید حسینعلی ترکی، شهید شاخص قشر کارگر در سال جاری، به شعار سال اشاره کرد و گفت: در اقتصاد مقاومتی باید فکر و ایده و فعالیت جهادی داشته باشیم.

سردار رضا محمدسلیمانی، افزود: توانایی مقابله با تحریم های اقتصادی و ... از طریق عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های کلی نظام بر پایه اقتصاد مقاومتی با رویکرد جهادی حاصل می شود.

فرمانده سپاه استان، ادامه داد: فعالیت های اقتصادی بایستی با تمام سرعت و دقت و با همکاری و همدلی عوامل اجرایی و مسئولان انجام شود.

وی، با تأکید بر لزوم حضور فراگیر و گسترده آحاد جامعه در پیشبرد اهداف والای نظام ، اظهار داشت: قطع وابستگی اقتصاد کشور به نفت و تلاش برای خارج شدن از اقتصاد تک محصولی، در کنار توجه به افزایش تولید دیگر محصولات در بخش های کشاروزی، منابع و معادن و صنعت، از عوامل مؤثر در بهبود وضعیت اقتصادی کشور است.

سردار محمدسلیمانی، فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف در کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: اصلاح الگوی مصرف از مؤلفه های اساسی در اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

وی، دانش محوری و کسب اطلاعات علمی را از دیگر ابعاد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد که می تواند ایران اسلامی را در برابر تهدیدات و تحریم های دشمن، بیمه کند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام ، تصریح کرد: باید در میدان عمل وارد شویم و با اعتقاد دینی و جدیّت در راستای خودکفایی تلاش کنیم .

سردار محمدسلیمانی، اقتصاد مقاومتی را تهاجمی ترین نوع  اقتصادها دانست و افزود: ما باید با برنامه‏ریزی‏های علمی و دقیق ، تولید کیفی محصولات از منابع در اختیار کشور را افزایش دهیم و از ظرفیت های موجود و توان داخلی به خوبی در این راه، بهره بگیریم.

وی، به ظرفیت بالای سپاه و بسیج دهها میلیونی در حل مشکلات مختلف کشور در برهه های مختلف زمان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اتکا به قدرت داخلی و اعتماد به جوانان دانشمند و متعهد این مرز و بوم  می تواند، نقشه‏ها  و تحریم‏های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی سازد.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.