این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن/

یکی از دغدغه های مهم بسیج حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن گفت: یکی از دغدغه های سپاه و بسیج حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) ؛ سرگرد موسوی درجلسه هم اندیشی این فرماندهی و فرماندهان پایگاه های مقاومت حوزه امام حسن عسگری (ع) شهرستان بن گفت: هدف از تشکیل این جلسه، آشنایی با فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ، مشورت با فرماندهان پایگاه ها ، شنیدن مشکلات و برنامه ریزی برای رفع آنان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بن آموزش یکی از افراد با استعداد و توانا به عنوان جانشین فرماندهی برای آینده پایگاه مربوطه وبرگزاری هرچه بهترو منظم تر مهم ترین ماموریت و اولویت بسیج یعنی حلقه های صالحین را از وظایف فرماندهان پایگاه های بسیج عنوان کرد .

سرگرد موسوی با بیان اینکه یکی از دغدغه های سپاه و بسیج اشتغال زایی برای بسیجیان و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است از فرماندهان پایگاه ها خواست، که نسبت به شناسایی افراد اقدام کنند تا در صورت نیاز کلاس های آموزشی برای بسیجیان تشکیل شود و با اعطای مدرک مشاغل مختلف ، زمینه را برای دادن وام به این آنان فراهم کنند.

گفتنی است؛ جلسه هم اندیشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بن و فرماندهان پایگاه های مقاومت حوزه های حضرت زینب (س) و امام هادی (ع) نیز در پایگاه مقاومت بسیج بن برگزار شد .

در این جلسه مشکلات موجود در پایگاه های بسیج مطرح و برای حل آنان برنامه ریزی شد.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.