این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج اصناف:

استقبال از پوشاک با نقوش ایرانی و اسلامی بی نظیر بوده است

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: استقبال از نقوش ایرانی و اسلامی بر روی پوشاک در ایام محرم و صفر بسیار خوب و چشمگیر بوده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)، محمد ابراهیم کریمی، در خصوص طرح نقوش ایرانی اسلامی بر روی پوشاک و لوازم التحریر اظهار کرد: طرح نقوش ایرانی و اسلامی پوشاک به دنبال طرح خوب اتحادیه نوشت افزار برای پوشاک هم ادامه پیدا کرد.

وی با اشاره به موفقیت طرح استفاده از نقوش ایرانی و اسلامی بر روی نوشت افزارها اظهار کرد: طرح نوشت افزارها به خوبی توانست استفاده از نقوش نامناسب را از روی لوازم تحریر و انواع دفاتر و جامدادی‌ها کمرنگ کند و تصاویر مناسب که برگرفته از فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است را جایگزین آن کند.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور به نقش رسانه ها در این طرح هم اشاره کرد و خاطرنشان کرد: رسانه ها نقش مهم و اساسی را فرهنگ سازی استفاده از این نوشت افزارها در میان خانواده ها داشتند که در این میان نقش رسانه ملی مهم و ستودنی بود و لطف پروردگار موج عظیمی در این عرصه آغاز شد که حالا تمایلات را به سمت استفاده از نقوش ایرانی و اسلامی بر روی پوشاک آورد.

کریمی در ادامه در خصوص استفاده از نقوش ایرانی و اسلامی بر روی پوشاک هم گفت: بعد از تاکیدات سردار نقدی مبنی بر اسلامی کردن بازار جلساتی را با اتحادیه کش بافان و صباغان برگزار کردیم و به این نتیجه رسیدیم که باید راهکاری اتخاذ شود که تصویر نامناسب و حروف نامشخص از روی پوشاک حذف شوند و نقوش ایرانی و اسلامی جایگیزین آنها شوند.

کریمی افزود: در همین زمینه سایت دیده‌بان را تاسیس کردیم و نقوش بسیار خوبی بر روی پوشاک طراحی شد و در ماه محرم و دیگر ایام میزان استقبال از این نقوش بی نظیر بود طوری که در تماس های مکرری از استان های مختلف برای استفاده از این نقوش داشتیم و سفارش‌های جدید داشتیم.

رئیس سازمان بسیج اصناف در پایان گفت: نقوش ایرانی و اسلامی برای گسترش بیشتر باید فرهنگ سازی مناسبی را دنبال کند که در این زمینه نقش رسانه‌ها بسیار مهم و اساسی است و آنها می توانند با حضور در نمایشگاههای ما حضور و استقبال خوب مردم از این نقوش را پوشش دهند.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.