این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
کارشناس امور اجتماعی – سیاسی /

افزایش مشکلات مردم با حذف طرح مسکن مهر در کشور

رضا جمشیدی، کارشناس امور اجتماعی – سیاسی گفت: با حذف طرح مسکن مهر در کشور مشکلات مردم به خصوص اقشار کم درآمد جامعه افزایش خواهد یافت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ جمشیدی با اشاره به موفق بودن طرح مسکن مهر در خانه دار شدن اقشار کم درآمد جامعه گفت: این طرح توانست یکی از رویاهای مهم مردم آسیب پذیر جامعه و اقشار کم درآمد را در امر خانه دار شدن برآورده سازد.

کارشناس امور اجتماعی – سیاسی در چهارمحال وبختیاری افزود:  زیرساخت های  طرح بزرگ مسکن مهر علاوه بر این استان در برخی از استان های کشور صحیح پایه گذاری نشده است و مشکلاتی را به وجود آورد .

رضا جمشیدی گفت: اگر اهداف بلند مدت کشور را در امر مسکن در نظر بگیریم و از سخنان گرانقدر رهبر عظیم الشان کشور مان در انجام امور بهره ببریم می توانیم از بروز خیلی از مشکلات نه تنها در زمینه مسکن بلکه در امور اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جلوگیری کنیم .

 این استاد دانشگاه، عدم تخصیص اعتبار کافی به بانک ها و عدم انتخاب  صحیح مکان مناسب برای ساخت خانه ها و دور بودن از امکانات شهری را از مهم ترین عوامل مشکل ساز این طرح در چهارمحال وبختیاری عنوان کرد.

وی، با اشاره به اینکه این طرح از سوی دولت نهم و دهم ارائه شد گفت: ارائه و اجرای این  این طرح بدون  اطلاعات و تحقیقات کامل و جامع صورت گرفت که  یکی از علل اصلی ایجاد مشکلات بر سر راه صحیح اجرا شدن طرح مسکن مهر است.

جمشیدی،  بسیج را حرکتی خود جوش و مردمی عنوان کرد و گفت: دولتمردان و مسئولین طرح مسکن مهر می توانستند در اجرای صحیح تر این طرح بزرگ از پتانسیل ها و ظرفیت های خوب  مهندسین ، کارشناسان و اساتید دانشگاهی توانمند بسیجی استفاده کنند .

این کارشناس مسایل اجتماعی - سیاسی، ارائه طرح مطالعاتی قوی ای را برای ادامه این طرح الزامی برشمرد و افزود: با پی بردن و دانستن نقاط ضعف و قوت طرح مسکن مهر می توان این طرح را بهتر از گذشته ادامه داد و آرزوی خانه دار شدن برای اقشار پایین  و کم درآمد جامعه را تحقق بخشید.

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.