این مطلب ۴۵۲ بار خوانده شده

نشست هیئت عاشقان ولایت در میانکوه از توابع شهرستان اردل

فرمانده ناحیه مقاومت اردل در نشست عاشقان ولایت حوزه بسیج میانکوه، گفت: ایجاد تفرقه بین قومیت ها، کودتا، فرقه سازی و حمایت از تروریسم از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی به شمار می روند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایکاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ نشست هیئت عاشقان ولایت بسیجیان حوزه مقاومت میانکوه در سوله فرهنگی ورزشی صالحین این حوزه برگزار شد.

سرهنگ دوم پاسدار، هوشنگ جمشیدی در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه به تشریح نقشه های شوم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت.

وی افزود: ایجاد فرقه های ضاله در کشور و همچنین جنگ اطلاعاتی و رسانه ای و استفاده از ابزار ماهواره برای از بین بردن فرهنگ اسلامی و مطرح کردن مسایل جهانی سازی از دیگر توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، محسوب می شوند.

جمشیدی تصریح کرد: خوشبختانه در دوران گذار هستیم و با اتکال به خداوند و پیروی از ارزش های ناب اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه و با امید به آینده صالحین، ارکان بر حق زمین خواهیم بود.

یکی از اساتید اخلاق حوزه نیز در این مراسم گفت: اسوه بودن حضرت یوسف در بحث اخلاق به خاطر خصلت های نیک ایشان از جمله گذشت و عفو برادرانش و زحمت چندین ساله و رنج کشیدن در زندان و معصومیت و خویشتنداری وی می باشد.

حجت الاسلام قیصری، در آداب سخن گفتن بر اساس آموزه های دینی نیز، افزود: سخنی جز سلام و درود فایده مادی و معنوی ندارد و پرهیز از سخنان لغو و بیهوده، نظر قاطع مراجع و بزرگان دینی است.

وی در ادامه به تشریح برخی آثار و پیامدهای سخنان لغو پرداخت و مصادیق معروف و منکر را تبیین کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.