این مطلب ۸۴ بار خوانده شده
خواهر شهيد قاسم نادري بني،

شهداي غزه هيچ فرقي با برادرم ندارند

شهداي اسلام در هر گوشه اي از جهان باشند عزيز و مايه افتخارند و شهداي غزه همانند برادر شهيدم برايم عزيز هستند و به ياري آنان خواهم رفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) به نقل از زنگ خبر خواهر شهيد قاسم نادري بني گفت: من برادرم را اواخر اسفند ۶۰ازدست دادم و و با درد و رنجي که در آن زمان تحمل کردم مي توانم شرايط بحراني خواهران و مادران غزه را درک کنم و بدانم از غم دوري فرزند و برادر خود چه رنجي را تحمل مي‌کنند.

خانم نادري با تاکيد بر اينکه مهم نيست شهدايي که در راه اسلام جان خود را ازدست دادند از کدام کشور و ديار باشند، تصريح کرد: ازخودگذشتگي اين عزيزان در راه اسلام الگوي همه ما است و بايد ياد وخاطره اين بزرگواران را گرامي داشت.

وي گفت: خانواده شهدا هميشه غمي نهفته در فراق عزيزان خود دارند اما رضايت ولي امر خود را به اين غم ترجيح مي دهند و به همين دليل افتخار مي کنند که عزيزانشان را دراين راه داده اند.

خواهر شهید قاسم نادری با تاکيد بر اينکه شهدا رفتند تا ما بمانيم، افزود: در شرايط فعلي غزه به دليل تقديم کردن شهداي زيادي خصوصا کودکان و زنان بي دفاع وظيفه شرعي ماست که از اين عزيزان حمايت کنيم.

نادری خاطرنشان کرد: مردم ايران درهر نقطه اي از کشور، هميشه در صحنه‌هاي مختلف حضور داشتند و مردم شهرستان بن نيز با حضور پرشور خود در پاي صندوق هاي کمک به کودکان غزه همانند گذشته در صحنه حاضر خواهند شد و از اين کودکان حمايت مي کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.