این مطلب ۱۳ بار خوانده شده
در دوره هادیان بصیر شهرستان بن عنوان شد:

پیروزی، حاصل مقاومت مردم تحت فرمان ولایت فقیه است

همزمان با هفته مقاومت و پایداری، طرح آموزش هادیان بصیر ویژه فرهنگیان بسیجی و فرماندهان واحدهای مقاومت دانش آموزی شهرستان بن در محل کانون حکمت شهر بن برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛ طرح آموزشی هادیان بصیر شهرستان بن با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از فرهنگیان و فرماندهان واحدهای مقاومت دانش آموزی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خیرمقدم رئیس آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بن در ادامه با تشریح زوایای عملیات بیت المقدس، یاد و خاطره شهدای آزادسازی خرمشهر را گرامیداشت.

سرگرد پاسدار سید اصغر موسوی، افزود: نیروهای رژیم بعث عراق به خیال خود آمده بودند تا در خرمشهر بمانند؛ ولی رزمندگان اسلام با استعانت از ذات باری تعالی، همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرده و این شهر قهرمان را به آغوش وطن بازگرداندند.

گفتنی است: امام جمعه شهر بن نیز در این جلسه  با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت رزمندگان اسلام و مقاومت ۳۴ روزه در خرمشهر، یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس به ویژه شهید جهان آرا را گرامی داشت و گفت: حضور یکپارچه مردم تحت فرمان ولایت فقیه در دفاع از میهن، حذف لیبرال ها از صحنه سیاسی کشور، روحیه شهادت طلبی رزمندگان و ایمان به وعده های الهی از رموز موفقیت در هشت سال دفاع مقدس و فتح خرمشهر بود.

حجت الاسلام محمدتقی غضنفری، افزود: این سلاح و تجهیزات نظامی نبود که در عملیات بیت المقدس، بر دشمن پیروز شد؛ بلکه سلاح ایمان نیروهای رزمنده بود که بر نیروهای شیطانی غلبه کرد و به همین دلیل است که دشمن سعی دارد با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله ماهواره، ایمان جوانان را تضعیف کرده و روحیه شهادت طلبی را در بین مردم کم رنگ کند.

وی، تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم تا در مقابل این هجمه تبلیغاتی دشمنان به روشنگری پرداخته و با پاسخ گویی به شبهات جوانان، آنان را در برابر این حملات بیمه کنیم.

گفتنی است: در این روز از شورای حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی ثارالله و فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان بن با اهدای لوح تجلیل شد.

انتهای پیام /

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.