این مطلب ۴۵ بار خوانده شده

اردوهای طرح هجرت ۳ در شهرستان کیار

اردوهای طرح هجرت ۳ با حضور یکصد نفر از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید صیاد شیرازی و با همکاری بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی ناحیه کیار برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛ با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و فراهم شدن اوقات فراغت دانش آموزان، بسیج دانش آموزی شهرستان کیار اقدام به برگزاری اردوهای طرح هجرت۳ نموده است.

به گفته فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کیار، این کلاس ها با همکاری آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سپاه ناحیه کیار برگزار شده است.

سرهنگ دوم پاسدار سید مسعود موسوی افزود: حدود ۱۰۰ نفر  از دانش آموزان در این اردو ها شرکت کرده اند  و این اردوها در غالب اردوهای یک روزه و ۱۰ روزه می باشد که اردوهای یک روزه جهت مرمت، بازسازی و نوسازی و رنگ آمیزی مدارس می باشد و اردوهای ۱۰روزه در غالب  کلاس های فرهنگی، اعتقادی، احکام و خانواده و آشنائی با آسیب های دجال واره در روستاهای محروم اجرا می شود.

  فرمانده ناحیه کیار حضور دانش آموزان در این دوره ها را کاملا داوطلبانه عنوان کرد و کار آنها را نمونه ای از جهاد  فی سبیل الله برشمرد.

در پی مصاحبه با دانش آموزان شرکت کننده در این اردو، عنوان داشتند: هدف از شرکت آن ها در این اردوها، رضای خداوند، پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای اردوهای طرح هجرت و  کمک به مناطق محروم و خانواده هایی است که از توان مالی و اقتصادی خوبی برخوردار نیستند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.